رمز ارز

خیز دوباره پپه؛ ارزش بازار PEPE از مرز ۳ میلیارد دلار گذشت!

خیز دوباره پپه؛ ارزش بازار PEPE از مرز ۳ میلیارد دلار گذشت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

میم‌کوین پپه (PEPE) امروز با عملکرد خوب قیمت خود که موجب افزایش ارزش بازار آن به بیش از ۳ میلیارد دلار شده، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

در پی رشد قیمت میم‌کوین پپه به محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۹ دلار، گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده آن افزایش یافته است. سوالی که مطرح است، این است که آیا این توکن می‌تواند سلطه دوج‌کوین بر بازار میم‌کوین‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهد یا خیر؟will-pepe-outperform-dogecoin-after-hitting-3-billion-cap-new-ai-crypto-emerges-as-top-whale-pick-

ارزش بازار این توکن در پی رشد اخیر به ۳.۲۷ میلیارد دلار رسیده که آن را در جایگاه ۴۵ برترین ارزهای دیجیتال بازار قرار داده است.

همچنین، حجم معاملات پپه طی ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۸۴ درصدی را تجربه کرده و به ۶۹۱ میلیون دلار افزایش یافته است.

Ramzarzخرید سریع PEPE!
با یک کلیک پپه (PEPE) را در ارزپلاس معامله کنید!


خرید PEPE

با نزدیک‌تر شدن این میم‌کوین به حداکثر موجودی در گردش خود، پویایی بازار، یک چشم‌انداز صعودی قطعی را نشان می‌دهد که توجه سرمایه‌گذاران و تحلیلگران تکنیکال را به خود جلب کرده است.

تحلیلگران تکنیکال، سناریوی مطلوبی را برای پپه کوین ارائه می‌کنند. در این سناریو، سطوح مهمی وجود دارند که قیمت در صورت غلبه بر آنها، حرکت صعودی خود را حفظ خواهد کرد. این سطوح همچنین از قیمت در برابر سقوط حمایت خواهند کرد.

تشکیل کندل‌های صعودی و شکسته شدن الگوی مثلث صعودی، روند رو به رشد پپه را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که رشد قیمت این توکن یک رویداد زودگذر و احساسی نیست و از پایداری بالایی برخوردار است.

منبع

کپتاین آلت‌کوین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا