بازی

Torbjorn و Bastion هفته آینده به اورواچ ۲ باز می‌گردند

Torbjorn و Bastion هفته آینده به اورواچ ۲ باز می‌گردند

اورواچ ۲ دوران عرضه سختی را تجربه کرد. مشکلاتی مثل باگ‌های عجیب و عدم اتصال بازی به سرورها در روزهای ابتدایی و همچنین اصرار به استفاده از شماره تلفن ثابت برای تجربه بازی، بسیاری از طرفداران را ناامید کرده بود.

مطلب پیشنهادی:سبک گرافیکی Diablo Immortal چگونه نوید یک تغییر جدید را می‌دهد؟آیا ایمورتال ادامه‌دهنده راه قسمت سوم است؟
سبک گرافیکی Diablo Immortal چگونه نوید یک تغییر جدید را می‌دهد؟

به دنبال این مشکلات، دوتا از بزرگترین گلیچ‌های بازی مربوط به Torbjorn و Bastion می‌شد که همین قضیه منجر به غیرفعال شدن هردوی آن‌ها شد. به واسطه این ایراد، قابلیت Overload شخصیت توربیورن دوبرابر زمان تعیین شده دوام می‌آورد و آلتیمیت Bastion هم موشک‌های زیادی را شلیک می‌کرد که بالانس بازی را بهم ریخته بود.

اورواچ ۲ (overwatch 2)

البته Torbjorn همچنان در بخش Quick Play قابل بازی بود تا بازیکنان بتوانند چشمه‌ای از خشم این دوارف دوست داشتنی را بچشند اما درحالت کلی، بلیزارد هر دوی این قهرمانان را در در دست اصلاح قرار داده بود که این موضوع باعث شده بود برخی از بازیکنان به این فکر کنند که این دو شخصیت هرگز به بازی اضافه نمی‌شوند.

اما روز گذشته، جان اسپکتور اعلام کرد که Torbjorn و Bastion هفته آینده در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان) به اورواچ ۲ باز می‌گردند. اسپکتور افزود آن‌ها نقشه Junkertown را هم از گردش جستجوهای بازی حذف می‌کند تا باگ گرافیکی که باعث افت کیفیت و عملکرد بازی می‌شود را حل کنند.

  • هیچ قهرمانی در فصل اول بازی Overwatch 2 تغییر نخواهد کرد

همچنین شخصیت سومبرا (Sombra) هم برای مدتی کوتاه بازنشست می‌شود تا گلیچ مربوط به تلپورت شدن او به درون پی‌لود (Payload) حل شود. اما اخبار خوب فقط به بازگشت دو قهرمان یاد شده منتهی نمی‌شود. بر اساس اعلام رسمی، Kiriko اکنون در بخش Competitive هم قابل بازی خواهد بود.

Overwatch 2 به صورت رایگان برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴ و ۵، نینتندو سوییچ و پی‌سی در دسترس است.


بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا