بازی

NCUK دسترسی شما را به هزاران مدرک دانشگاهی گارانتی و تضمین می کند

NCUK دسترسی شما را به هزاران مدرک دانشگاهی گارانتی و تضمین می کند

سلب مسئولیت: lastech صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کالج بین‌المللی اویسینا تنها ارائه دهنده سیستم  آموزشی منحصربه‌فرد NCUK در قلب اروپا می‌باشد که دوره های آمادگی یک‌ساله را با کیفیت بالا برای حضور در دانشگاه‌های بریتانیا  ارائه می‌دهد.

شما می توانید با موفقیت  به اتمام رساندن یک سال تحصیلی در یکی از دوره ها IFY در کالج بین‌المللی اویسینا  از میان دانشگاه‌های بسیاری که عضو سازمان NCUK هستند در رشته های متفاوت در کشورهای بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، کانادا و آمریکا مشغول به ادامه تحصیل شوید. و سازمان NCUK تضمین می‌کند که در یکی از این دانشگاه‌ها پذیرفته شوید.

چرا باید کالج بین المللی اویسینا را انتخاب کنید.

ورود به دانشگاه‌های NCUK مستلزم آموزش های خاص، ویژه و منحصر به فرد می باشد. کالج بین‌المللی اویسینا با بیش از 25 سال تجربه موفق در امر آموزش و آماده‌سازی دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر جهان و برخوداری از اساتید مجرب بین‌المللی، افتخار دارد تا آموزش‌های لازم، مفید و منحصربه‌فرد خود را جهت دستیابی به هدف‌های بزرگ دانشجویان ارائه دهد.

شما می‌توانید با اعتماد به سابقه درخشان کالج بین‌المللی اویسینا در زمان و هزینه‌های خود برای آینده‌ای روشن صرفه‌جویی کنید، بهترین مسیر را برای حضور در دنیای آینده خود انتخاب کنید و به ما اجازه دهید تا شما را در طول این مسیر هدایت و راهنمایی کنیم.

اهداف برنامه ها و دوره‌های آموزشی

  • آماده کردن دانشجویان بین‌المللی با بالاترین کیفیت آموزشی برای مقطع لیسانس، که با نتایج GCE و A-levels برابری می‌کند و دیگر نیازی به این مدارک و مدرک زبان مثل IELTS  نمی‌باشد.
  • آماده‌سازی دانشجویان برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان این دوره ی آموزشی برای برآوردن الزامات و نیازهای دانشگاه‌های  انگلیسی‌زبان عضو  سازمان NCUK طراحی شده است.
  • ارتقا سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان و تقویت زبان انگلیسی، آن‌ها را قادر می‌سازد تا به عنوان  دانشجوی مقطع کارشناسی، اعتماد به نفس کامل جهت ارتباط و مطالعه موثر در یک دانشگاه انگلیسی زبان  را داشته باشند.
  • تایید و دریافت مدرک جهت مهارت‌های زبان انگلیسی آکادمیک دانشجویان با توجه به استانداردهای دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان  بین‌المللی عضو  با سازمان NCUK ، بدون نیاز به ارزیابی بیشتر دانش زبان انگلیسی دانشجویان جهت ورود به دانشگاه مورد نظر.
  • توسعه مهارت های یادگیری، توسعه علوم پایه و تخصصی  و همچنین توسعه قابلیت های مرتبط مورد نیاز برای تحصیل موفق در مقطع کارشناسی در یکی از  دانشگاه های عضو سازمان NCUK.
  • پرورش مهارت‌های شخصی، کلیدی و لازم به دانشجویان آن‌ها را قادر می سازد تا افرادی مستقل برای یادگیری و آموزش باشند.
  • ارائه فعالیت‌ها و  تجربه‌های عملی فراوان با روش های مختلف به دانشجویان، می تواند برای ارزیابی و توسعه یادگیری دانشجویان استفاده شود.
  • با شرکت در این دوره شما به صورت صحیح آموزش می‌بینید که چگونه حس تعهد به یادگیری و انجام فعالیت های دانشگاهی را در خود پرورش دهید.

دوره های اصلی در سازمان NCUK

دوره یک‌ساله IFY در مهندسی:

 یک دوره یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های کارشناسی در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی و انگلیسی‌زبان طراحی شده است. دروس آموزشی  اصلی عبارت‌اند از فیزیک، ریاضیات مهندسی، ریاضیات پیشرفته و انگلیسی آکادمیک.

دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY – Engineering Stream تدریس می‌شود :

فیزیک:

در درس فیزیک ، پدیده های اساسی طبیعت از فیزیک کلاسیک گرفته تا فیزیک مقدماتی مدرن و نیز دانش پایه برای مکانیک، فیزیک، دینامیک، ترمودینامیک و الکترومغناطیس تدریس می شود.

ریاضیات مهندسی:

دانش پایه ریاضی برای هر کدام از رشته ها مورد نیاز است. ریاضیات پایه و نیز ریاضیات مهندسی یکی از دروس اصلی برای این دوره می‌باشد.

ریاضیات پیشرفته:

ریاضیات سطح بالاتر با تمرکز ویژه بر مفاهیم پیشرفته ریاضی، تجزیه و تحلیل پیچیده ، جبر خطی و مبانی کامپیوتر تدریس خواهد شد.

 

دوره یک‌ساله IFY در رشته‌های بیزینس

 یک دوره یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های کارشناسی در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی و انگلیسی زبان طراحی شده است. دروس آموزشی اصلی عبارت‌اند از اقتصاد، ریاضیات مربوط به رشته بیزینس و مطالعات تجاری.

دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY –  Business Stream تدریس می‌شود :

اقتصاد: در این دوره اقتصاد خرد و کلان به صورت پایه تدریس خواهد شد. موضوعات مورد تدریس در این دوره شامل شناخت محیط‌های اقتصادی، مکانیسم بازار، ساختار و رشد بازار، تورم، تجارت بین‌الملل ، و سیاست‌های  اقتصاد کلان خواهد بود.

ریاضیات مربوط به رشته بیزینس: این درس تمام دانش، مهارت و کاربرد انواع تکنیک های ریاضی و آماری را که در زمینه تجارت، علوم انسانی و رشته های علوم اجتماعی مرتبط هستند، شامل می شود.

مطالعات تجاری: این درس یکی از دروس مهم این دوره می باشد که دانشجویان را با مفاهیم پایه تجارت و مدیریت آشنا می‌سازد. بازاریابی، مدیریت، ساختار سازمانی، حسابداری و مالی، مدیریت منابع انسانی، و استراتژی سازمان‌های  بزرگ از سرفصل‌های  مهم این دوره می‌باشد.

دوره یک‌ساله  IFY در رشته‌های علوم پایه

دوره ای یک‌ساله که برای آماده‌سازی دانشجویان جهت ورود به سال اول دوره‌های  کارشناسی ارشد در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی  و اانگلیسی‌زبان طراحی شده است. دروس آموزشی اصلی عبارتند از زیست شناسی، شیمی، ریاضی و زبان انگلیسی.

دروسی که برای دانشجویان در دوره IFY –  Science Stream تدریس می‌شود :

زیست شناسی:

زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک، فیزیولوژی، بافت شناسی، آناتومی و ایمونولوژی از مهم‌ترین  سرفصل‌های  مورد تدریس در درس زیست شناسی این دوره می‌باشد و دانشجویان را برای رشته های پزشکی، داروسازی و دیگر رشته‌های  زیرشاخه علوم آماده خواهد کرد.

شیمی:

شیمی عمومی، شیمی معدنی، شیمی آلی و بیوشیمی از مهمترین سرفصل‌های  مورد تدریس در درس شیمی در این دوره می‌باشد  و دانشجویان را برای رشته های پزشکی و دیگر رشته های شاخه علوم  در تمامی دانشگاه‌های   بریتانیا یا دیگر دانشگاه‌های  اروپایی آماده می‌کند .

ریاضی:

تمام مباحث مربوط به ریاضیات پایه شامل جبر، آمار و هندسه در این دوره تدریس خواهد شد.

فیزیک:

تمام مباحث مربوط به فیزیک شامل مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک و فیزیک مولکولی در این دوره تدریس خواهد شد فیزیک در سطح دانشگاهی تدریس می‌شود  و دانشجویان را برای رشته‌های  شاخه علوم سال اول، در هر دانشگاه بریتانیا آماده می‌کند. .

 

دانشجویان در تمامی رشته های فوق واحد های زبان تخصصی و آکادمیک را می گذرانند:

زبان اصلی تدریس در تمام رشته ها انگلیسی است. در نتیجه انتظار می‌رود  که تمامی دانشجویان در ابتدای ورود به دوره IFY در کالج، از سطح خوب زبان برخوردار باشند، آنها طی دوره IFY دانش زبان عمومی و تخصصی مورد نیاز مربوط به رشته خود را آموزش خواهند دید.

دانشگاه های NCUK

پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره یک‎‌ساله  IFY در کالج بین‌المللی اویسینا در شهر بوداپست کشور مجارستان، سازمان NCUK پذیرش شما را در هزاران رشته و دوره در گشورهای انگلستان، کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزیلند ضمانت می‌کند.

با NCUK در کالج بین‌المللی اویسینا وارد برترین دانشگاه‌های جهان شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های تحصیل، برنامه دوره ها، بورسیه تحصیلی و روش پذیرش را می توانید در  وبسایت کالج بین المللی اویسینا ملاحضه نمایید.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا