بازی

EA پس از انتقادات مربوط به معرفی بازی بعدی The Sims از طرفداران عذرخواهی کرد

EA پس از انتقادات مربوط به معرفی بازی بعدی The Sims از طرفداران عذرخواهی کرد

الکترونیک آرتز هفته گذشته رسما بازی بعدی سیمز را معرفی کرد. با این حال رویداد معرفی بازی انتقادات زیادی را به همراه داشته است زیرا برخی طرفداران اشاره می‌کنند که هیچ اشاره‌ای به جامعه Black Simmers در آن نشده است! اکنون EA به طرفداران The Sims قول داده که در آینده «بهتر عمل خواهد کرد»!

EA به عنوان بخشی از اولین رویداد Behind the Sims Summit خود، نگاهی به بازی بعدی Sims ارائه کرد که در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و با نام رمز Project Rene شناخته می‌شود. در این رویداد همچنین به چندین برنامه برای آینده The Sims 4 اشاره شده بود.

با این حال، همانطور که اولین بار توسط Ebonix، سازنده محتوا و استریمر معروف اشاره شد و سپس سایر طرفداران نیز نارضایتی خود را نشان دادند، این ارائه بسیاری از بازیکنان را ناامید کرده است. الکترونیک آرتز نیز در توییت خود به شرح زیر عذرخواهی کرده است:

بخش‌های سازنده ما در Behind the Sims Summit به‌طور منصفانه جامعه وسیع بازیکنان ما را نشان نداده است. Black Simmers سزاوار این است که در تمام کارهایی که ما برای The Sims انجام می‌دهیم، دیده شود، بنابراین ما خود را مسئول این اشتباه می‌دانیم و در آینده بهتر عمل خواهیم کرد.

«هانا رادرفورد»، تولیدکننده محتوا و استریم پرکار دیگر نیز در توییتی نوشت:

دیده‌ام که سازندگان سیاه‌پوست به‌طور مداوم سرگرم بازی شما هستند و سال‌ها اینگونه بوده است. من اغلب اخبار سیمز را از این طریق دنبال می‌کنم. [اما] این واقعیت که شما این موضوع را در سال ۲۰۲۲ و در ماه تاریخ سیاهان بریتانیا فراموش کرده‌اید، گیج کننده است.

EA همچنین در توییت دیگری نوشته است:

حق با شما است و ما باعث ناامیدیتان شده‌ایم. ما مدیون شما و هر یک از سازندگان و بازیکنان سیاه‌پوست خود هستیم تا مطمئن شویم برای تمام چیزهایی که به انجمن The Sims آورده‌اید، مورد تجلیل قرار می‌گیرید.

طبق توضیحات ارائه شده در صفحه Tumblr آن، The Black Simmer انجمنی است که توسط افرادی ایجاد شده که از نبود تنوع در جامعه بازی سیمز ناامید شده‌اند. در این انجمن، افراد مختلفی می‌توانند حضور داشته باشند، با یکدیگر آشنا شوند و ایده‌های خود را با هم به اشتراک بگذارند. همچنین برای عضویت در این انجمن، نیازی نیست که حتما سیاه‌پوست باشید.


بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

تماشا در کانال یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا