بازی

فردی توانسته PT را در Halo Infinite بازسازی کند

فردی توانسته PT را در Halo Infinite بازسازی کند

مد فورج (Forge) برای بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) لو رفته و فردی توانسته با استفاده از آن بازی PT، دمو کنسل شده کوجیما از سایلنت هیل را بازسازی کند. 

فورج یکی از مورد انتظارترین مدهای هیلو اینفینیت است که طرفداران از سال پیش منتظر عرضه آن هستند. این مد بارها تاخیر خورده و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک در دسترس بازیکنان قرار گیرد. به نظر می‌رسد که فردی برای هفته‌ها به ابزار داخل Forge دسترسی داشته و توانسته PT را به بهترین شکل ممکن بازسازی کند. 

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Halo Infinite – هر کدام از Skullها چه کار می‌کنند؟جمجمه، شده قمقمه!
راهنمای بازی Halo Infinite – هر کدام از Skullها چه کار می‌کنند؟

این بازسازی توسط Death Templar صورت گرفته و تریلر زیر نشان می‌دهد که او به خوبی حس و حال ساخته کوجیما را منتقل می‌کند. توجه به جزئیات در این ویدیو تحسین‌برانگیز است و می‌تواند روش جایگزینی برای تجربه PT باشد. نکته مهم این است که Death Templar به ورژن نهایی فورج نیز دسترسی نداشت.

با نسخه نهایی بدون شک او می‌تواند به کیفیت بهتری دست پیدا کند. Death Templar اعلام کرده که کار روی مد PT را ادامه می‌دهد، مگر اینکه مایکروسافت دسترسی او را بگیرد. همانطور که می‌دانید کونامی این دمو را از دسترس خارج کرده و این توسعه دهنده قصد دارد کل تجربه را با استفاده از فورج ممکن کند. 

بازی هیلو اینفینیت در حال حاضر روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد. البته کم بودن تعداد آپدیت‌ها و مدهای بازی Halo Infinite در ماه‌های گذشته باعث ناراحتی طرفداران شده است.

مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانیدگل سرسبد بخش چندنفره هیلو!
هر آن‌چه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانید


منتظر انیمیشن پابچی + دیگر بازی‌ها باشید

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتیوب lastech سینما

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا