بازی

ساخت ۵ فصل از سریال The Lord of the Rings قطعی است

ساخت ۵ فصل از سریال The Lord of the Rings قطعی است

خیلی‌ها منتظر سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings Of Power) هستند و به نظر می‌رسد که آمازون برای این مجموعه برنامه‌های بزرگی در سر دارد. 

در سال گذشته سریال‌های زیادی کنسل شده‌اند و خیلی‌ها نگران مجموعه‌های مورد علاقه خود هستند. خبر خوب این است که سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت احتمالا هیچ وقت با چنین سرنوشتی روبه رو نخواهد شد و از همین حالا ساخت ۵ فصل از آن تایید شده است. جی‌دی پین (JD Payne)، شورانر سریال، در جدیدترین مصاحبه خودش با Empire اعلام کرد:

ما حتی می دانیم که آخرین سکانس ما از قسمت آخر چه خواهد بود. حقوقی که آمازون خرید برای یک سریال ۵۰ ساعته بود. آن‌ها از همان ابتدا می‌دانستند که اندازه مجموعه چقدر است. این یک داستان بزرگ با مقدمه، میانه و پایان است. چیزهایی در فصل اول وجود دارد که تا فصل ۵ نتیجه آن‌ها مشخص نمی‌شود.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال دودکش ۲ – بازسازی ناامیدکنندههمه آن‌چه از فصل جدید یک سریال کمدی انتظار ندارید
نگاهی به سریال دودکش ۲ – بازسازی ناامیدکننده

ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

مثل این بود که تالکین چند ستاره را در آسمان گذاشت و به ما اجازه داد تا صورت‌های فلکی را تشخیص دهیم. تالکین در نامه‌هایش [به‌ویژه در یکی از نامه‌هایش به ناشرش] درباره این صحبت می‌کند که می‌خواهد اساطیری را پشت سر قرار دهد که فضا را برای ذهن‌ها و دست‌های دیگر، با استفاده از ابزار رنگ، موسیقی و دراما باز کند. ما همان کاری را انجام می‌دهیم که تالکین می‌خواست. تا زمانی که احساس کنیم کارهای ما به ذات او صادق است، می‌دانیم که در مسیر درستی هستیم.

همچنین لنی هنری ( Lenny Henry) به عنوان بازیگر شخصیت سادوک باروز (Sadoc Burrows) از نژاد هارفوت‌ها انتخاب شده است. این نژاد در کتاب‌های اصلی تالکین به عنوان پیشینیان هابیت معرفی شدند. آن‌ها پاهایی پشمالوی و قد کوتاه دارند ولی در سرزمین شایر ساکن نیستند. این مجموعه برای اولین بار افسانه‌های قهرمانانه عصر دوم تاریخ سرزمین میانه را به نمایش می‌گذارد. 

پخش The Lord of the Rings: The Rings of Power از تاریخ ۲ سپتامبر یا ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت آخر سریال خاتون – زمانی برای شیون زن‌هاپایان هیجان‌انگیز یک داستان ملال‌آور
نگاهی به قسمت آخر سریال خاتون – زمانی برای شیون زن‌ها


ماینکرفت #76 – وقت انتقام رسیده!

تماشا از یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا