بازی

نام استودیو سازنده بازی‌های داستانی جدید Battlefield مشخص شد

نام استودیو سازنده بازی‌های داستانی جدید Battlefield مشخص شد

الکترونیک آرتز رسما نام استودیو جدید سازنده بازی‌های بتلفیلد (Battlefield) که توسط «مارکوس لهتو»، یکی از خالقان Halo هدایت می‌شود را اعلام کرد: Ridgeline Games.

استودیو مستقر در سیاتل جدید الکترونیک آرتز اکتبر گذشته تاسیس شد و در آن زمان اعلام شده بود برای اولین پروژه خود که «یک کمپین داستانی در جهان بازی‌های Battlefield» خواهد بود، در حال استخدام اعضای جدیدی است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیستاگر تیم برتون بازی فانتزی می‌ساخت
بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیست

لهتو کارگردان و رئیس استودیو جدید Ridgeline Games می‌گوید:

این یک افتخار بزرگ است که فرصت همکاری با DICE و Ripple Effect و مسئولیت گسترش روایت‌ها، داستان سرایی و فرصت‌های توسعه شخصیت مجموعه Battlefield را داشته باشیم.

EA در ماه دسامبر از تصمیم خود برای ایجاد یک «دنیای پیوسته بتلفیلد» در کنار تغییرات گسترده در ساختار این فرنچایز خبر داد.

بتلفیلد

به عنوان بخشی از این برنامه‌ها، «اسکار گابریلسون»، مدیر کل سابق DICE به‌طور کلی EA را ترک کرد و «وینس زامپلا» (Vince Zampella)، بنیان‌گذار استودیو ریسپاون (Respawn)، نقش جدیدی را به عنوان ناظر کل فرنچایز Battlefield بر عهده گرفت.

زامپلا در بیانیه امروز خود گفت:

ما با آوردن استعدادها و دیدگاه‌های جدید به سرمایه‌گذاری در آینده این فرنچایز ادامه می‌دهیم. با پیوستن مارکوس و تیمش در Ridgeline Games به تیم جهانی که هم اکنون در اختیار داریم، Battlefield در قوی‌ترین موقعیت خود برای موفقیت قرار دارد.

فصل دوم Battlefield 2042 در اواخر آگوست با عنوان Master of Arms منتشر شد که شامل نقشه جدید، یک Specialist جدید، به علاوه سلاح‌ها و وسایل نقلیه جدید و همچنین ویژگی‌های دیگری می‌شود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای مودهای بازی Battlefield 2042جنگ به سلیقه شما!
راهنمای مودهای بازی Battlefield 2042


چیزهایی که میتونن اساسینز کرید بعدی رو به یه شاهکار تبدیل کنن

تماشا از یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا