رمز ارز

فروش میلیاردها دوج کوین توسط ایلان ماسک، شایعه یا واقعیت؟!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش رمزارز نیوز، ایلان ماسک ممکن است به نوعی با دو کیف پول بزرگی که ۱٫۴ میلیارد دوج کوین (DOGE) فروخته‌اند، مرتبط باشند.
پلتفرم ردیابی lookonchain@ متوجه شده که دو نهنگ از پنج نهنگ بزرگ دوج کوین پس از افزایش بیش از ۳۰ درصدی قیمت این رمزارز در اوایل این هفته، به لطف تغییر لوگوی توییتر توسط ماسک، مقادیر زیادی از این میم کوین محبوب را فروخته‌اند. این ردیاب در توییت خود این سوال را مطرح کرده که آیا این دو کیف پول ممکن است با ماسک مرتبط باشند یا خیر.
بر اساس داده‌های منتشرشده توسط lookonchain@، نهنگی به نام«DduX»، حدود ۱٫۱ میلیارد از ذخایر DOGE خود را به قیمت تقریباً ۹۵٫۲ میلیون دلار فروخته است. کیف پول دوم هم که «D8ZE» نام دارد، ۳۰۰ میلیون دوج کوین به ارزش ۲۸٫۶ میلیون دلار را به فروش رسانده است. این دو کیف پول، پنجمین و سومین هولدرهای بزرگ DOGE هستند.
اوایل این هفته، پلتفرم Santiment نیز ادعا کرد که نهنگ‌های نزدیک به ماسک در رالی اخیر دوج کوین، سود زیادی کسب کرده‌اند. تیم Santiment حتی پیشنهاد کرد که خود ماسک هم می‌تواند در میان کسانی باشد که از این افزایش قیمت سود زیادی به دست آورده‌اند.
به گزارش Santiment، با تغییر لوگوی توییتر به دوج کوین، جستجو برای این رمزارز نزدیک به ۲ هزار درصد افزایش یافت و احساسات اجتماعی آن هم به سطح ۱۵ هزار رسید. با این حال، تغییر لوگوی توییتر موقتی بود و اکنون، پرنده آبی توییتر به جای خود بازگشته است. این موضوع باعث شده که قیمت دوج کوین به ۰٫۰۸۳ دلار بازگردد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا