رمز ارز

شیبا رکورد «منشن کردن» در شبکه‌های اجتماعی را شکست!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گفته پورتال LunarCrush، شیبا اینو رکورد سه‌ماهه منشن (mention) در شبکه‌های اجتماعی را به نام خود ثبت کرده است. بر اساس گزارش‌ها، در تاریخ ۲۱ آگوست، نام پروژه شیبا اینو ۸۸٫۹۰۰ بار در شبکه‌های اجتماعی برده شده تا در مجموع، تعداد منشن‌های این توکن در طول سه ماه به ۳٫۵۱ میلیون برسد.
با نگاهی دقیق‌تر به آمار LunarCrush، مشخص می‌شود که علی‌رغم تعداد زیاد ذکر شدن نام این توکن، تعاملات کاربران با شیبا اینو چندان چشمگیر نبوده است. هرچند با افزایش ۴۰ درصدی هفته گذشته قیمت این ارز، اکثر کاربران به دنبال کردن اخبار مربوط به شیبا علاقه نشان داده بودند.
جالب توجه است که آمار مربوط به شبکه‌های اجتماعی شیبا اینو با فراز و نشیب قیمت این ارز دیجیتال، نسبت مستقیمی دارد؛ اما خبر افزایش تعداد منشن نام شیبا در شبکه‌های اجتماعی در حالی اعلام شد که هیچ دلیلی برای آن وجود نداشت. هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث این رکورد بزرگ شده است. ممکن است این انفجار در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت مصنوعی ایجاد شده باشد یا مثلا به دلیل تبادل فعال نظرات کاربران ویتنامی در مورد بازی Shiba Eternity باشد که در این کشور آسیای جنوب شرقی، بسیار محبوب شده است.
عامل دیگری که می‌تواند در این بین تعیین‌کننده باشد، پورتال Shibburn است که به طور مرتب، آمار سوزانده شدن این ارز دیجیتال را گزارش می‌کند و در بین طرفداران شیبا، محبوبیت بسیاری کسب کرده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا