رمز ارز

رشد علاقه مردم به استفاده بیشتر از رمزارزها در حوزه پرداخت آنلاین!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس نظرسنجی انجام‌شده توسط ریپل و شورای پرداخت سریع ایالات متحده، کریپتو و بلاکچین قرار است به کاتالیزوری برای تحول صنعت پرداخت تبدیل شوند.
این نظرسنجی نشان داد که 100 درصد پاسخ‌دهندگان معتقدند که رمزارز و بلاکچین می‌توانند مزایایی مانند کارایی و صرفه‌جویی در هزینه برای صنعت پرداخت داشته باشند.
ارزهای دیجیتال در موقعیت خوبی قرار دارند تا با پر کردن شکاف‌های مختلف در جریان پرداخت‌ها به‌ طور کارآمد و مؤثر، برخی از مسائل به ظاهر غیرقابل‌حل در این خدمت را حل کنند.
با این حال، قبل از شروع استفاده، نیاز شدید به وضوح نظارتی وجود دارد. تقریباً 90 درصد شرکت‌کنندگان نظرسنجی معتقدند که رشد بیشتر در پذیرش پرداخت‌های رمزارزی به این بستگی دارد که قانون‌‌گذاران، قوانین روشنی در مورد نحوه عملکرد آن ارائه دهند.
اکثر پاسخ‌دهندگان گفتند که محیط نظارتی نامطمئن تنها مانع برای پذیرش پرداخت‌های رمزارزی در حال حاضر است و فقط 10 درصد معتقدند که هیچ مزیتی در پرداخت‌های رمزارزی وجود ندارد.
در این گزارش آمده است که انتظار می‌رود ارزهای دیجیتال و بلاکچین تا سال 2030 تقریباً 10 میلیارد دلار در هزینه‌های صنعت پرداخت صرفه‌جویی کنند.
اکثریت قریب به اتفاق یعنی 97٪ معتقدند که رمزارز و بلاک چین نقش مهمی در امکان پرداخت سریع تر در سه سال آینده خواهند داشت.
مزیت اصلی ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین این است که می‌توانند هزینه و زمان تراکنش را به شدت کاهش دهند و منجر به صرفه‌جویی برای مشاغل و مصرف‌کنندگان شوند.
در این گزارش آمده که در حال حاضر، صنعت پرداخت با تأمین مالی اولیه، کارمزد تراکنش‌های بالا، زمان تسویه کند و جریان‌های سرمایه غیرشفاف شکل می‌گیرد که همه اینها هزینه‌های فزاینده ارسال و دریافت پول را شامل می‌شوند.
تا پایان سال 2022، میانگین هزینه حواله برون‌مرزی 6 درصد مبلغ انتقالی و 2 برابر بیشتر از هدف تعیین‌شده توسط سازمان ملل است.
بیش از 50 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی نیز معتقدند که اکثر بازرگانان پرداخت‌های رمزارزی را ادغام می‌کنند و طی یک تا سه سال آینده شروع به پذیرش طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال برای خدمات خود خواهند کرد.
در این گزارش آمده است که نرخ پایین پذیرش عمدتاً از ابهامات نظارتی ناشی می‌شود.
از نظر مناطق، خاورمیانه و آفریقا بالاترین رتبه در پرداخت‌های رمزارزی را دارند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کریپتو اسلیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا