رمز ارز

توییتر بانک ورشکسته آمریکایی را می‌خرد؟!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

روز جمعه، ۱۰ مارس، رگولاتورهای بانکی کالیفرنیا از تعطیلی بانک سیلیکون ولی (Silicon Valley) خبر دادند. سیلیکون ولی اوایل این هفته به دلیل هجوم و هراس بانکی به مشکل بزرگی برخورد و پس از بانک سیلورگیت (Silvergate) به دومین بانکی تبدیل شد که در عرض یک هفته تعطیلی خود را اعلام کرد.
حال، مین-لیانگ تان (Min-Liang Tan)، مدیر ارشد اجرایی شرکت Razer، پیشنهاد کرده که توییتر باید بانک سیلیکون ولی را بخرد و آن را به یک بانک دیجیتال تبدیل کند. جالب اینجاست که ایلان ماسک به این پیشنهاد پاسخ داده و گفته است:

من برای این ایده آماده هستم.

ماسک اخیراً از برنامه‌های خود برای تبدیل توییتر به بزرگترین موسسه مالی خبر داده است، بنابراین، ممکن است به خرید بانک سیلیکون ولی فکر کند. البته، تیم او ابتدا باید دارایی‌های سیلیکون ولی را بررسی کند و ببیند که این بانک تا چه حد می‌تواند به توییتر در این زمینه کمک کند.
پیامدهای گسترده تعطیلی بانک سیلیکون ولی احتمالاً بیشتر از این در صنعت کریپتو نمایان خواهد شد. همان‌طور که در اخبار قبلی هم گزارش شد، شرکت سیرکل (Circle)، صادرکننده استیبل کوین USDC، یکی از پروژه‌هایی است که در معرض بحران این بانک قرار دارد. برخی از پروژه‌های دیگر در فضای بلاکچین که با بانک سیلیکون ولی در ارتباط هستند، عبارتند از: Blockchain Capital، Castle Island Ventures، Dragonfly و Pantera.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا