رمز ارز

تداوم رالی صعودی میم‌کوین‌های سولانا؛ مایرو دوباره به میدان رقابت بازگشت!

تداوم رالی صعودی میم‌کوین‌های سولانا؛ مایرو دوباره به میدان رقابت بازگشت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

میم‌کوین‌های مبتنی بر شبکه سولانا، به ویژه مایرو (MYRO) و سگ‌ کلاهدار (WIF)، طی ۲۴ ساعت گذشته عملکرد خارق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته‌اند.

داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت میم‌کوین مایرو طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۸.۵ درصد افزایش یافته و به ۰.۲۷ دلار رسیده است.

Ramzarzخرید MYRO!
میم کوین جدید شبکه سولانا (MYRO) را در ارزپلاس معامله کنید!


خرید MYRO

همچنین، ارزش بازار این توکن با رشدی ۸.۵ درصدی به ۲۵۳ میلیون دلار و حجم معاملات روزانه آن با جهشی ۷۰ درصدی به ۳۹ میلیون دلار افزایش یافته است.dogwifhat-wif-price-jumps-15-with-trend-reversal-eyeing-new-all-time-high

علاوه بر این، قیمت میم‌کوین سگ کلاهدار هم طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۵ درصد افزایش یافته و به ۴.۱۶ دلار رسیده است. قیمت این میم‌کوین در مسیر رسیدن به سقف تاریخی ۴.۶۰ دلار قرار دارد.

این بهبود قیمت، پس از یک هفته اصلاح در ماه آوریل حاصل شده است. ارزش بازار این توکن با رشدی ۱۵ درصدی به ۴.۱۵ میلیارد دلار و حجم معاملات روزانه آن هم با جهشی ۴۲ درصدی به ۶۶۸ میلیون دلار رسیده است.dogwifhat-wif-price-jumps-15-with-trend-reversal-eyeing-new-all-time-high

در حال حاضر، نزدیک‌ترین مقاومت در مسیر قیمت WIF، سطح ۴.۶۰ دلار است. در صورت شکست این مقاومت، قیمت می‌تواند تا ۶ دلار و حتی بیشتر افزایش یابد.

میم‌کوین‌های سولانا از زمان راه‌اندازی، رشد بی‌نظیری را تجربه کرده‌اند. در همین راستا، دو توکن MYRO و WIF به ترتیب ۶۷۶۰ و ۲۳۷۸ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.

همچنین، با توجه به محبوبیت این میم‌کوین‌ها در بین معامله‌گران، چشم‌انداز مثبتی برای این ارزهای دیجیتال دیده می‌شود. تحلیلگران مختلف، رشد چندبرابری قیمت نسبت به سطوح فعلی را برای آینده این رمزارزها پیش‌بینی کرده‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا