رمز ارز

بازی بین‌المللی روسیه با ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه از راه‌اندازی یک سیستم پرداخت جدید خبر داد که در آن از رمزارزها در پرداخت‌های فرامرزی بدون محدودیت استفاده خواهد شد. سیلوانوف گفت:

دو طرف معامله به توافق می‌رسند، تسویه حساب می‌کنند و هیچ کشور دیگری نمی‌تواند وارد عمل شود و چنین پرداخت‌هایی را متوقف کند.

سیستم پرداخت جدید مبتنی بر فناوری‌های مدرن مانند دارایی‌های مالی دیجیتال و صنعت رمزارزها خواهد بود. این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که روسیه به دلیل تحریم‌های اقتصادی اعمال‌شده توسط ایالات متحده و سایر کشورهای غربی پس از جنگ روسیه و اوکراین، به دنبال کاهش اتکای خود به دلار آمریکا است.
به گزارش رمزارز نیوز، روسیه قبلاً تلاش‌های خود را برای دلارزدایی تشدید کرده است و راه‌اندازی روبل دیجیتال، اتکای این کشور به زیرساخت‌های پرداخت غربی را بیشتر کاهش می‌دهد. بانک مرکزی روسیه در حال بررسی ایجاد یک روبل دیجیتال، به عنوان راهی برای دور شدن از دلار آمریکا بوده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

راه‌اندازی سیستم پرداخت جدید با رمزارزها و بدون محدودیت، امکان انجام تراکنش‌های بین‌مرزی سریع‌تر و کارآمدتر را بدون نیاز به واسطه‌هایی مانند بانک‌ها فراهم می‌کند. این امر همچنین استقلال مالی بیشتری را برای روسیه و متحدانش که همچنین به دنبال کاهش اتکای خود به سیستم مالی جهانی تحت سلطه ایالات متحده هستند، فراهم می‌آورد. با این حال، راه‌اندازی سیستم پرداخت جدید می‌تواند با موانع نظارتی، به ویژه از سوی ایالات متحده که استفاده از رمزارزها را برای مقاصد غیرقانونی سرکوب کرده است، مواجه شود.

منبع

بیت‌کوین نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا