رمز ارز

ارز دیجیتال ریچ کواک (Rick Quack) چیست؟ معرفی توکن QUACK

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در میان ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم در بازار، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) بیشتر از همه شناخته‌شده هستند. اما این بدان معنی نیست که میم کوین با پتانسیل دیگری در بازار وجود ندارد. در واقع، با مشاهده رالی صعودی چشمگیر دو میم کوین برتر بازار در سال ۲۰۲۱، رمزارزهای مبتنی بر میم بسیاری با امید سودهای مشابه راه‌اندازی شدند. ارز دیجیتال ریچ کواک (توکن QUACK) یکی از این رمزارزها است که برخلاف بسیاری از میم‌ کوین‌های بی‌ارزش و بدون هدف، به نظر می‌رسد پتانسیل بالایی برای رشد دارد. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با ارز دیجیتال Rick Quack بیشتر آشنا شویم.

ارز دیجیتال ریچ کواک چیست؟

ارز دیجیتال ریچ کواک یک پروژه ۱۰۰ درصد جامعه محور است که برای نقدینگی خودکار طراحی شده و پاداش‌های ثابتی را به هولدرهای خود پرداخت می‌کند. ایده اصلی ارز دیجیتال Rick Quack این است که شما توکن QUACK را می‌خرید، آن‌ را هولد می‌کنید و هر چه توکن‌های خود را برای مدت بیشتری نگه دارید، توکن‌ QUACK بیشتری دریافت خواهید کرد.

لوگوی ارز دیجیتال ریچ کوئک، یک اردک در وسط یک کوین طلایی است که در چشم‌های آن نماد پول مشاهده می‌شود و با یک کلاه بر سر، لبخند می‌زند. این ارز دیجیتال بر بستر شبکه هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده است.

ارز دیجیتال Rick Quack با بازی با کلمات، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را که به دنبال ثروتمند شدن سریع هستند، هدف قرار می‌دهد. این نشان می‌دهد که ریچ کواک پروژه‌ای فراتر از هولد کردن توکن‌ QUACK است. همچنین تیم ارز دیجیتال Rick Quack پلتفرمی برای راه‌اندازی یک رویداد جک‌پات (جایزه بزرگ) به نام «Quackpot» دارد که قرار است قرعه‌کشی‌های آن در فواصل زمانی ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه انجام شود. این رویداد به توکن QUACK یک ویژگی متمایز در مقایسه با سایر میم کوین‌ها می‌دهد و می‌تواند باعث افزایش قیمت آن در آینده شود.

بنابراین، هدف اصلی ارز دیجیتال ریچ کوئک در کل این است که با سرمایه‌گذاری، ساخت، هولد کردن و برنده شدن، فرصت کسب درآمد را برای هولدرهای خود فراهم آورد. ارز دیجیتال Rick Quack می‌خواهد با ایجاد جامعه‌ای متشکل از افرادِ دارای یک هدف مشترک که آماده تلاش برای رسیدن به آن هستند، به این هدف خود دست یابد.

اقتصاد توکنی و مکانیسم توکن‌سوزی ارز دیجیتال Rick Quack

ارز دیجیتال ریچ کواک یک توکن BEP-20 با عرضه اولیه ۱۰۰ کوادریلیونی است که تاکنون، ۵۳٫۴ درصد از عرضه آن سوزانده شده و بنابراین، مجموع عرضه آن به حدود ۴۵ کوادریلیون کاهش یافته است. در این میان، انتظار می‌رود که توکن‌سوزی ارز دیجیتال Rick Quack همچنان ادامه داشته باشد.ارز دیجیتال ریچ کواک

۴۵ کوادریلیون توکن QUACK باقی‌مانده نیز از طریق موارد زیر تخصیص یافته یا جابه‌جا می‌شوند:

  • هولدرهای وفادار ارز دیجیتال Rick Quack می‌توانند توکن‌های خود را به مدت ۵ سال قفل کنند. قفل کردن توکن QUACK تأثیرات بسیار مثبتی بر قیمت آن دارد؛ زیرا به این معنی است که توکن QUACK کمتری در دسترس خواهد بود.
  • پروتکل ارز دیجیتال ریچ کواک، کارمزد ۱۲ درصد را برای هر تراکنش اعمال می‌کند که ۴ درصد از آن بین هولدرها توزیع می‌شود، ۴ درصد دیگر به استخر نقدینگی QUACK/BNB می‌رود، ۲ درصد به کیف پول‌های مربوط به توکن‌سوزی و ۲ درصد دیگر نیز به بازاریابی و کیف پول توسعه‌دهنده اختصاص می‌یابد.
  • ۳ درصد پاداش اکوسیستم نیز وجود دارد که برای ایردراپ و پاداش‌های استیکینگ اعمال می‌شود.

بنابراین، ارز دیجیتال Rick Quack یک توکن فوق‌العاده ضدتورمی است که ۵۰ درصد از عرضه اولیه آن سوزانده شده است. (به یک سیاهچاله ارسال شده است.)

آیا ارز دیجیتال ریچ کواک ایمن است؟ خالق ارز دیجیتال Rick Quack کیست؟

ارز دیجیتال Rick Quack از این جهت به خود می‌بالد که عاری از نهنگ است؛ زیرا هیچ کیف پولی بیش از ۱ درصد از عرضه این رمزارز را در اختیار ندارد و فروش‌ها به کمتر از ۱ درصد از عرضه کل محدود می‌شوند. این موضوع تضمین می‌کند که نهنگ‌ها نمی‌توانند قیمت توکن QUACK را تغییر ‌دهند.

همان‌طور که اغلب در مورد میم کوین‌ها اتفاق می‌افتد، بنیانگذاران پروژه ارز دیجیتال Rick Quack هم ترجیح داده‌اند که ناشناس باقی بمانند. در حال حاضر، هیچ اشاره‌ای به سازندگان توکن QUACK نشده است. با این حال، وبسایت این پلتفرم ادعا می‌کند که ارز دیجیتال ریچ کواک ۱۰۰ درصد جامعه_محور است و توسط داوطلبان مدیریت می‌شود.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که پروژه ارز دیجیتال Rick Quack به طور مستقل توسط Techrate، یک حسابرس بسیار معتبر در فضای رمزارزها، حسابرسی شده است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال ریچ کواک

بر اساس داده‌های تاریخی موجود در وبسایت کوین گکو (Coingecko)، ارز دیجیتال ریچ کواک در تاریخ ۱۶ ژوئن سال ۲۰۲۱ و با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹۸۲۵ وارد بازار شد. تا تاریخ ۲۵ اکتبر آن سال، روند قیمت توکن QUACK تقریباً خنثی بود و هیچ تغییر قابل‌توجهی نداشت.

ارز دیجیتال Rick Quack
نمودار قیمت ارز دیجیتال ریچ کواک از ابتدا تاکنون.

با این حال، در اواخر اکتبر ۲۰۲۱، قیمت ارز دیجیتال Rick Quack وارد یک چرخه گاوی بزرگ شد که طی آن، قیمت این رمزارز در ۷ نوامبر ۲۰۲۱ به اوج تاریخی خود در ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱۵۴۶ دلار رسید. اما، روزهای اوج ارز دیجیتال ریچ کواک دوام چندانی نداشت و قیمت آن در یک روند نزولی قرار گرفت و تا ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار کاهش یافت.

اگرچه در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲، قیمت توکن QUACK دوباره یک روند افزایشی را تجربه کرد و به ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۳۱۵۴ دلار رسید، اما این رمزارز نتوانست عملکرد چشمگیر قبلی خود را تکرار کند و دوباره، وارد یک روند نزولی شد.

در صفحه قیمت لحظه ای Rich Quack می‌توانید قیمت ریچ کواک و توکن QUACK و نمودار قیمت آن را مشاهده کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله به معرفی ارز دیجیتال ریچ کواک که یک میم کوین در شبکه هوشمند بایننس است، پرداختیم.

همان‌طور که گفته شد، ارز دیجیتال Rick Quack یک پروژه ۱۰۰ درصد جامعه_محور است که قصد دارد سرمایه‌گذاران خود را در مدت کوتاهی ثروتمند کند. این پروژه همچنین در نظر دارد ویژگی‌های جذابی را به کاربران ارائه دهد که مهم‌ترین آن، شانس برنده شدن در رویداد Quackpot است. باید منتظر ماند و دید که آیا ارز دیجیتال ریچ کوئک آینده‌ای دارد یا خیر.

در نهایت، این نکته را فراموش نکنید که اگرچه میم کوین‌ها پروژه‌های جالب و سرگرم‌کننده‌ای هستند، اما سرمایه‌گذاری‌های بسیار پرریسکی محسوب می‌شوند و ممکن است ارزش ذاتی کمی داشته باشند یا اصلاً ارزش نداشته باشند. بنابراین، قبل از سرمایه‌گذاری در چنین پروژه‌هایی حتماً تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و از خطرات آن، آگاهی پیدا کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا