رمز ارز

احتمال شیباسوزی بزرگ قوت گرفت!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توسعه‌دهندگان شیبا اینو به‌طور خستگی‌ناپذیری در تلاشند تا شیوه‌های جدید و نوآورانه‌ای را برای جامعه‌ای که مشتاق سوخت‌های بزرگ و عظیم این ارز هستند، فراهم کنند. سوزاندن شیبا اینو، همچنان یک موضوع داغ در میان جامعه این ارز دیجیتال است که می‌خواهد شاهد سوختن تریلیون‌ها شیبا باشد.
حساب توییتر شیبا اینو، فرضیه‌ای را مطرح کرده که طی آن ممکن است حداقل ۱۱۱ تریلیون شیبا در طی ۱۲ ماه آینده سوزانده شوند. در این فرضیه، شیباسواپ ۲.۰ و راه‌حل لایه دوم شیباریوم، نقش مهمی ایفا می‌کنند. همچنین، پیش‌بینی می‌شود که برنامه‌های غیرمتمرکز در شیباریوم، باعث سوزانده شدن تعداد زیادی از این ارز دیجیتال در ماه‌های آینده شوند. احتمال می‌رود که عرضه نسخه بتای شیباریوم در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲ اتفاق بیفتد.
تغییر نام Shiba Inu Lands در متاورس شیبا نیز این پتانسیل را دارد که میلیاردها شیبا را از بین ببرد. بر اساس گزارش‌ها در هفته گذشته، بیش از نیم میلیون توکن شیبا به کیف پول‌های مرده ارسال شده است.
شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، یکی از الزامات ضروری برای سوزاندن تریلیون‌ها توکن از این دارایی را تلاش و همکاری جامعه شیبا عنوان کرد و اظهار داشت که انجام این امر می‌تواند زمان‌بر باشد.
شیبا اینو در حال حاضر جمعا ۱،۲۱۰،۶۸۸ هولدر دارد و همچنان در حال جذب کاربران بیشتر است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با افت ۳٫۴ درصدی در ارزش خود، با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۲۸۹ دلار معامله می‌شود.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا