بازی

احتمالا برنامه جدیدی از نینتندو دایرکت هفته آینده برگزار خواهد شد

احتمالا برنامه جدیدی از نینتندو دایرکت هفته آینده برگزار خواهد شد

به تازگی ادعا شده که شوکیس جدید نینتندو دایرکت ممکن است هفته آینده برگزار شود.

جف گراب، خبرنگار Giant Bomb، در پاسخ به سوالی در مورد گمانه‌زنی‌ها مبنی بر این که یک برنامه نینتندو دایرکت در این ماه برگزار می‌شود، گفت که شنیده یک شوکیس برای هفته‌ای که از ۶ فوریه (۱۷ بهمن) آغاز می‌شود، برنامه ریزی شده است. او گفت:

چیزهایی که می‌شنوم – و همه‌شان فقط به نوعی تکرار دیگری هستند – به هفته ۶ فوریه اشاره می‌کنند. هر جزئیات کوچکی که به دست می‌آورم، اساساً ادعا می‌کنند که تا یک هفته دیگر باید درباره‌اش بشنویم.

مطلب پیشنهادی:آیا PS4 در سال ۲۰۲۲ هنوز ارزش خرید دارد؟دو راهی عقل و احساس!
آیا PS4 در سال ۲۰۲۲ هنوز ارزش خرید دارد؟

گراب افزود:

فکر می‌کنم احتمالاً اواخر هفته است، بنابراین اگر ۶ فوریه از راه رسید و در مورد آن چیزی نشنیدیم، مردم هول نشوند که هیچ اتفاقی نمی‌افتد. به طور قطع تضمین نمی‌کنم، فقط می‌گویم همه چیز در حال حاضر به برگزاری رویداد اشاره می‌کنند.

من فکر نمی‌کنم خیلی تعجب‌آور باشد، زیرا همیشه در ماه فوریه یا مارس یک برنامه دارند. فکر می‌کنم این اتفاق می‌افتد، خیلی زود هم اتفاق می‌افتد.

هفته گذشته، صفحه فروشگاه اینترنتی نینتندو برای Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp به‌روز شد که احتمالاً نشان می‌دهد تاریخ انتشار جدیدی برای این بازی با تاخیر طولانی مدت به زودی اعلام می شود و گراب حدس زده در برنامه دایرکت جدید مشخص شود.

جف گراب چند ماه پیش و قبل از اعلام رسمی نینتندو، به درستی گزارش کرده بود که برنامه نینتندو دایرکت در سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود، اگرچه پیش‌بینی‌هایش در مورد آنچه در این رویداد به نمایش گذاشته می‌شدند، درست از آب در نیامد.

نینتندو

پس از مدت‌ها انتظار، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در اردیبهشت ماه سال آینده منتشر می‌شود و ممکن است در کنار یک نسخه ویژه کنسول OLED Switch عرضه شود.

طبق گزارش‌ها، نینتندو در حال برنامه‌ریزی برای افزایش تولید سوییچ در سال مالی آینده خود که از آوریل آغاز می‌شود، به منظور پاسخگویی به تقاضای مستمر برای خرید این کنسول است.

مطلب پیشنهادی:تاثیرات Zelda: Breath of the Wild روی صنعت بازی‌ها چه بوده است؟جاودانه‌ای در تاریخ!
تاثیرات Zelda: Breath of the Wild روی صنعت بازی‌ها چه بوده است؟


ویجی‌لاگ پلاس: خداحافظی با آنچارتد و تاریخ انتشار ماینکرفت لجندز

سازنده لوگان احتمالا فیلم Swamp Thing دی‌سی را کارگردانی کند - lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا