بازی

Starfield در کشور استرالیا رتبه‌بندی بزرگسال دریافت کرده است

Starfield در کشور استرالیا رتبه‌بندی بزرگسال دریافت کرده است

بتسدا هم‌اکنون در حال آماده‌سازی برای نمایش مفصلی از گیم‌پلی بازی Starfield (استارفیلد) طی ماه ژوئن است. با اینکه فاصله قابل توجهی تا عرضه این بازی باقی مانده، سازمان رتبه‌بندی استرالیا آن را در رده عناوینی با «خشونت بالا» و «استفاده تعاملی از مواد مخدر» قرار داده تا رسما با یک بازی 18+ روبه‌رو باشیم.

گرچه دیگر مواردی نظیر مضمون و زبان بازی در رده «متوسط» قرار گرفته‌اند. همچنین مباحثی نظیر برهنگی با عنوان «بسیار کم» درج شده است. با این حال، همان‌طور که اشاره شد مواد مخدر و خشونت دو عنصر اصلی هستند که رتبه‌های بالایی را به خود اختصاص داده‌اند. البته که چنین مواردی اصلا دور از انتظار نبوده، چراکه با نگاه به عناوینی چون فال‌اوت و الدر اسکرولز به راحتی می‌توانیم سطح خشونت بازی‌های بتسدا را درک کنیم.

مطلب پیشنهادی:نکاتی که باید پیش از شروع بازی Atomic Heart بدانیدبایوشاک در شوروی سابق!
نکاتی که باید پیش از شروع بازی Atomic Heart بدانید

حدود یک هفته پیش بود که بتسدا بالاخره از تاریخ عرضه بازی Starfield رونمایی کرد و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، انتشار بازی از نیمه ابتدایی ۲۰۲۳ به نیمه دوم آن منتقل شده. ظاهرا این تصمیم توسط بتسدا اتخاذ شده چراکه آن‌ها به زمان بیشتری برای اتمام پروژه احتیاج داشتند. از سوی دیگر مدیریت مایکروسافت هم به اندازه کافی آزادی عمل در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داده تا بتوانند به راحتی چنین تصمیمی بگیرند.

بازی انحصاری Starfield قرار است روز ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس و پی‌سی عرضه شود.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Hi-Fi Rushاستانداردی تازه برای مایکروسافت
بررسی بازی Hi-Fi Rush


ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگ

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا