بازی

Dying Light 3 اشتباه بازی قبلی را تکرار نمی‌کند

Dying Light 3 اشتباه بازی قبلی را تکرار نمی‌کند

تنها چند ماه از عرضه دنباله بازی Dying Light 2 گذشته ولی استودیو تکلند و توسعه‌دهندگان آن قصد ندارند اشتباهات خود را در دایینگ لایت ۳ تکرار کنند. 

تایمون اسمکتالا (Tymon Smektała)، طراح ارشد Dying Light 2: Stay Human، با VGC مصاحبه‌ای داشته و گفت که می‌خواهد در بازی بعدی توانایی‌ها و ویژگی‌های بیشتری در اختیار بازیکنان قرار دهد. او می‌خواهد برای Dying Light 3 تغییراتی اساسی در بازی ایجاد کند تا حس قدرتمند بودن به بازیکنان دست دهد. تایمون اسمکتالا عدم اعمال این موضوع در نسخه دوم را یکی از عیب‌های آن می‌داند. 

اگر Dying Light 3 را بسازیم یک چیز حتما تغییر می‌کند و من دوست دارم که شخصیت اصلی با توانایی‌ها و مهارت‌های بیشتر و بهتری کار خودش را شروع کند. ما اساسا دوباره از همان رویکرد نسخه اول در دایینگ لایت ۲ استفاده کرده‌ایم، جایی که بازیکن در ابتدا بسیار ضعیف است و سپس پیشرفت می‌کند.

بازی Dying Light 2

بنابراین فکر می‌کنم اگر بازی سوم ساخته شود، کاراکتر با قدرت‌ها،‌ مهارت‌ها و توانایی‌های بیشتری به عنوان مجموعه مهارت‌های اولیه‌ شروع به کار می‌کند.

داستان نسخه دوم دایینگ لایت در سال ۲۰۳۶ دنبال می‌شود و ظاهرا طی مجموعه‌ای از اتفاقات، شخصیت اصلی بازی یعنی ایدن سال‌ها پیش از خواهر خود جدا شده است. اکنون پس از این همه سال، او همچنان به خاطر ترک میا احساس گناه می‌کند و تلاش دارد باری دیگر کنار او قرار بگیرد. حداقل یک بسته الحاقی داستانی نیز برای این عنوان در دست ساخت قرار دارد که عرضه آن تاخیر خورده است.

Dying Light 2 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس قرار دارد و به شما پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی lastech از این بازی را مطالعه کنید.


ماینکرفت #70 – شب‌ها تو ویجیلند چه خبره؟!

تماشا از یوتیوب lastech پلاس

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا