عمومی

واتساپ احتمالاً به‌زودی به قابلیت ویرایش پیام‌ها مجهز می‌شود

براساس گزارش XDA Developers به‌ نقل از WABetainfo کاربران واتساپ (WhatsApp) احتمالاً به‌زودی خواهند توانست پیام‌هایی را که در صفحات چت ارسال کرده‌اند، ویرایش کنند. کاربران این پیام‌رسان‌ سال‌ها است خواستار اضافه شدن قابلیت ویرایش پیام هستند و به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان سرانجام تصمیم گرفته‌اند سراغ اضافه کردن این قابلیت بروند.

درحال‌حاضر اگر پیامی را در واتساپ با غلط املایی ارسال کنید، امکان ویرایش آن وجود ندارد؛ در این شرایط باید پیام را در فاصله‌ی نسبتاً کوتاهی پس از ارسال به‌صورت دوطرفه حذف و مجدداً ارسال کنید. اسکرین‌شات زیر قابلیت ویرایش پیام را در واتساپ نشان می‌دهد که ظاهراً در حال گذراندن مراحل آزمایشی است.

اسکرین شات قابلیت ویرایش پیام واتساپ / WhatsApp نسخه آزمایشی

به‌منظور ویرایش،‌ کاربر باید روی پیام ارسال‌شده ضربه بزند و انگشت خود را نگه دارد و سپس منوی سه‌نقطه را باز کند. درحال‌حاضر مشخص نیست که قابلیت ویرایش پیام در واتساپ محدودیت زمانی خواهد داشت یا خیر. تلگرام به‌عنوان مهم‌ترین رقیب واتساپ مدت‌ها است قابلیت ویرایش پیام ارائه می‌دهد.

اولین شواهد مبنی‌بر اضافه شدن ویرایش پیام به واتساپ در سال ۲۰۱۷ رؤیت شد؛ بااین‌حال قابلیت موردبحث هرگز در این پیام‌رسان دردسترس قرار نگرفت.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا