رمز ارز

هشدار به ایلان ماسک به خاطر حمایت از دوج کوین!

زمان مطالعه: دقیقه

یک وکیل و کارآفرین حقوقی به مدیرعامل تسلا هشدار داده که ممکن است به خاطر دوج کوین، با کمیسیون بورس و اوراق بهاردا آمریکا (SEC) دچار مشکلات قانونی شود.
جان دیتون، بنیان‌گذار خبرگزاری حقوقی Crypto-Law، ایلان ماسک را در توییت اخیر خود تگ کرده و به این میلیاردر هشدار داده است که توییت‌های مکرر او برای تبلیغ دوج کوین ممکن است باعث ایجاد مشکلات قانونی، مشابه دعوای حقوقی ریپل و توکن XRP شود.
دیتون این توییت را در پاسخ به سؤال یک کاربر توییتر منتشر کرد. این کاربر در توییت خود پرسیده بود، چطور است که کمیسیون SEC علیه شرکت ریپل – شرکتی که بیش از ۳۰۰ مؤسسه مالی بزرگ در خارج از ایالات متحده دارد – شکایت می‌کند، در حالی که ماسک با توییت‌های خود آزادانه قیمت دوج کوین را بالا می‌برد.
البته سؤال این کاربر به این معنا نبود که کمیسیون SEC باید از ماسک شکایت کند، اما دیتون می‌گوید که این امر ممکن است و به همین دلیل، به مدیرعامل شرکت‌های تسلا، اسپیس ایکس و استارلینک، هشدار داده است.
به گفته دیتون، کمیسیون SEC ممکن است توییت‌ها و حمایت‌های ماسک از دوج کوین را به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری بین او و تیم دوج کوین، در نظر بگیرد.

رمزارز نیوز در اینستاگرام

آخرین اخبار، تحلیل ها و آموزش ها را در صفحه اینستاگرام رمزارز نیوز مشاهده کنید.
مشاهده

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا