بازی

پچ روز عرضه ریمیک Resident Evil 4 افکت باران را بهتر خواهد کرد

پچ روز عرضه ریمیک Resident Evil 4 افکت باران را بهتر خواهد کرد

در میان بسیاری از بازی‌هایی که در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهند شد، باید اقرار کرد ریمیک کپکام از Resident Evil 4 یکی از بزرگ‌ترین‌ها و مورد انتظارترین‌ها است.

با این حال، افکت باران که طرفداران در طول گیم‌پلی فصل پنجم بازی مشاهده کردند، یکی از ایراداتی بود که سر و صدای زیادی کرد. جلوه‌های نشان داده شده اصلا خوب به نظر نمی‌رسید و این نگرانی وجود داشت که آیا تیم سازنده می‌تواند آن‌ها را به موقع برطرف کند یا خیر.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Resident Evil – حسرت به دل ماندیم!بس کن نتفلیکس!
نقد سریال Resident Evil – حسرت به دل ماندیم!

خوشبختانه، هیرابایاشی یوشیاکی، تهیه‌کننده بازی Resident Evil 4، اخیرا در مصاحبه با Press-Start به همین موضوع اشاره کرده و قول بهبود آن را داده است:

واکنش همه طرفداران را نسبت به افکت باران دیدیم و در حال کار روی پچ روز اول عرضه بازی برای بهبود آن هستیم.

Resident Evil 4

این که آیا شدت باران کمتر خواهد شد یا از نظر ظاهری بهتر خواهد شد، باید منتظر آینده بمانیم تا بازی را از نزدیک تجربه کنیم. در حال حاضر بهتر است که انتظارات خود را از این افکت پایین بیاورید.

ریمیک Resident Evil 4 در روز ۲۴ مارس (۴ فروردین ۱۴۰۲) برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود. دموی بازی قبل از عرضه نسخه نهایی در دسترس قرار خواهد گرفت و احتمالاً پس از شوکیس Capcom Spotlight در ۹ مارس می‌توانید آن را تجربه کنید.

مطلب پیشنهادی:۱۱ بازی برتر که همین حالا می‌توانید ۱۰۰ درصد کنیداز هورایزن تا اسپایدرمن و رزیدنت ایول؛ گردهمایی شاهکارها!
۱۱ بازی برتر که همین حالا می‌توانید ۱۰۰ درصد کنید


ویجی‌لاگ پلاس: فاش شدن اسرار پلی استیشن و بسته الحاقی الدن رینگ

با بازی های پرفروش سال ۲۰۲۲ در انگلستان آشنا شوید - lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا