رمز ارز

کاهش ذخایر بیت کوین در صرافی‌ها نشانه چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

معیارهای درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که ذخایر باقی‌‌مانده بیت کوین در صرافی‌های ارزهای دیجیتال به کاهش خود ادامه می‌دهد. این ارقام اکنون به ۲٫۴ میلیون بیت کوین رسیده که حدود ۱۲٫۶ درصد از عرضه در گردش آن است.
به گزارش شرکت گلس‌نود، موجودی بیت‌ کوین در صرافی‌ها پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در مارس ۲۰۲۰، شاهد خروج کلان بیش از ۴٫۶ درصد از عرضه در گردش است. این میزان موجودی در چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که یک نشانه از سالم بودن عملکرد بلندمدت بیت کوین بوده و بر تقاضای قوی در سطوح قیمتی پایین‌تر تأکید می‌کند.
با عمیق‌تر شدن زمستان ارزهای دیجیتال، برخی از سرمایه‌گذاران کیف پول خود را تخلیه کردند. با این حال، در سطح کلان، بازیگران همچنان توکن‌های خود را خارج از صرافی و در کیف پول هولد می‌کنند. این کاهش بیشتر در پی افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین است که طی چند روز گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است.
در زمان نگارش این خبر، این ارز دیجیتال در حدود ۲۳،۶۰۰ دلار معامله می‌شود. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که دارندگان بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حالت خرید بودند که متعاقباً منجر به افزایش کوتاه ‌مدت شد. حال، باید ببینیم که آیا بیت کوین این بار هم می‌تواند شتاب فعلی را حفظ کند یا خیر.
کریگ جانسون، تحلیلگر بازار، اخیراً در مورد قیمت‌ها گفته است که تنها بسته شدن قیمت بالاتر از ۲۶ هزار دلار یا ۲۸ هزار دلار می‌تواند جلوی روند نزولی‌ای را که دارایی‌های دیجیتال از آوریل درگیر آن هستند، بگیرد.

منبع کریپتوپوتیتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا