رمز ارز

سولانا، منجی ترا (لونا) می‌شود!

زمان مطالعه: دقیقه

سولانا ونچرز (Solana Ventures)، یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای گیم‌فای (ترکیب گیمینگ و دیفای) و دیفای در کره جنوبی ایجاد می‌کند. این سرمایه‌گذاری جدید جهت حمایت از رشد پروژه‌های NFT، بازی و دیفای در سولانا و کمک به ادامه حیات برخی از پروژه‌های مبتنی بر ترا در پی فروپاشی آن اکوسیستم در ماه گذشته، در نظر گرفته شده است.
بنیاد سولانا بر این باور است که توسعه‌دهندگان ترا نباید در قبال آن‌چه که در این شبکه بلاکچینی رخ داده است، مسئول شناخته شوند. جانی بی لی، مدیر کل بازی‌های موسسه سولانا، می‌گوید:

۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج و ۱۰,۰۰۰ واحد لونا هدیه بگیری!
دریافت جایزه

توسعه‌دهندگان واقعاً هیچ اشتباهی انجام نداده‌اند و اکنون بدون حمایت و کمک رها شده‌اند.

صندوق جدید همچنین به تقویت هدف سولانا یعنی تبدیل شدن به یک بلاکچین ایده‌آل برای بازی کمک می‌کند. سولانا ونچرز، نوامبر گذشته نیز سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری مشابهی را در حوزه بازی‌ها و با همکاری صرافی کریپتو FTX و Lightspeed Ventures راه‌اندازی کرده بود.
انتظار می‌رود کره جنوبی در این دهه به کانون توسعه NFT و متاورس تبدیل شود. دولت این کشور متعهد شده که ۱۸۷ میلیون دلار برای ساخت اکوسیستم متاورس خود اختصاص دهد. این پروژه متاورسی عمدتاً بر رشد محتوای دیجیتال و شرکت‌های دیجیتال در داخل کشور تمرکز خواهد کرد.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا