رمز ارز

غول بازی‌های بلاکچینی چه رمزارزهایی ذخیره کرده است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت سرمایه‌گذاری Animoca Brands، ناشر بازی‌های بلاکچینی، گزارش سرمایه‌گذاری‌های خود در چهار ماه نخست ۲۰۲۲ را منتشر کرده است. طبق آخرین گزارش‌ها، این شرکت بیش از ۳۴۰ سرمایه‌گذاری به ارزش حدودی ۱٬۵ میلیارد دلار به شرح زیر داشته است:
آنیموکا ۵۷۳ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در رزرو (Booking) (شامل حراج توکن و NFT و فعالیت‌های بلاکچینی) و سایر درآمدها (شامل سود و زیان سرمایه‌گذاری شرکت و هولدکردن دارایی‌های دیجیتال) از یک ژانویه تا آخر آوریل داشته است.
این شرکت در ماه مارس، ۱۰ میلیون دلار را به پلتفرم بازی‌های بلاکچینی Lava Labs اختصاص داد و در روزهای گذشته نیز یک بودجه جمع‌آوری‌شده ۸۸ میلیون دلاری سری B را برای Hex Trust رهبری کرد.
طبق گزارش این شرکت، دارایی‌های فیات آن تنها حدود ۹۸ میلیون دلار است که در مقایسه با دارایی‌های دیجیتال ۲۱۱ میلیون دلاری آن، قابل‌توجه است. دارایی‌های دیجیتال آنیموکا شامل بیت کوین، اتریوم و چند استیبل کوین شاخص است.
ارزش سایر دارایی‌های دیجیتال این شرکت مانند توکن‌های شخص ثالث ۶۵۹ میلیون دلار است. آنیموکا، همچنین ۴٫۲ میلیارد دلار رمزارز مانند SAND، QUIDD، PRIMATE و غیره رزرو کرده است که البته در ترازنامه آن لحاظ نمی‌شوند.
این شرکت اخیرا اعلام کرده که با Yuga Labs در راه‌اندازی بازی متاورس Otherside برای BAYC شریک خواهد شد.
انیموکا در ژانویه ۲۰۲۲ نزدیک به ۳۶۰ میلیون دلار سرمایه از نهادهایی مانند Liberty City Ventures، Winklevoss Soros Fund و Capital Managment دریافت کرده که ارزش کل آن را به ۵٫۵ میلیارد دلار رسانده است.

۵۰ هزار شیبا رایگان

با ترید در صرافی ارز پلاس، ۵۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن
منبع کریپتوپوتیتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا