بازی

مانگای Berserk توسط دوست صمیمی میورا ادامه داده می‌شود

مانگای Berserk توسط دوست صمیمی میورا ادامه داده می‌شود

سال پیش شاهد مرگ کنتارو میورا (Kentaro Miura)، مانگاکای برزرک (Berserk) بودیم ولی به نظر می‌رسد که داستان این کتاب مصور ادامه خواهد داشت. 

کوجی موری (Kouji Mori)، دوست نزدیک میورا، تنها کسی است که از کل داستان برزرک آگاهی دارد و بدون ایجاد تغییراتی در داستان، مانگای Berserk را ادامه می‌دهد. تیم سازنده برزرک که شامل کمپانی Young Animal به عنوان ناشر و دستیاران کنتارو میورا می‌شود نیز از کوجی موری به صورت کامل حمایت می‌کنند. البته باید اشاره کنیم که هنوز اطلاعاتی از تاریخ بازگشت مانگای برزرک منتشر نشده است.

کنتارو میورا سال‌های زیادی بیمار بوده و سرانجام در سن ۵۴ سالگی بر اثر بیماری شدید قلبی از دنیا رفت. مانگای این نویسنده تا به امروز منبع اقتباس بسیاری از آثار فانتزی و دارک (مثل بلادبورن، دارک سولز و فاینال فانتزی) بوده و چندین انیمه بر اساس آن ساخته شده است. کمپانی ناشر برزرک اعلام کرده است که شش چپتر بعدی مانگا، آرک داستانی Fantasia را به پایان می‌رساند. 

مطلب پیشنهادی:۱۰ کارتون که فقط برای کودکان ساخته نشده‌اندلذت پویانمایی برای بزرگسالان
۱۰ کارتون که فقط برای کودکان ساخته نشده‌اند

 کنتارو میورا و گاتس از برزرک

کوجی موری و کنتارو میورا از زمان دانش‌آموزی دوست بودند و به همین خاطر موری از پایان داستان اطلاع دارد. او با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:

من یک پیام و قول برای همه دارم. جزئیات را تا جایی که ممکن است به خاطر می‌آورم و داستان را تعریف می‌کنم. همچنین فقط قسمت‌هایی را می‌نویسم که میورا درباره آن‌ها با من صحبت کرده بود. من چیزی را اضافه نمی‌کنم. قسمت‌هایی را که به وضوح به خاطر نمی‌آورم را نمی‌نویسم. من فقط خطوط و داستان‌هایی را که میورا برای من تعریف کرده بود را می‌نویسم. البته این کار بی نقص نخواهد بود. با این وجود فکر می‌کنم می‌توانم تقریباً داستانی را که میورا می‌خواست را تعریف کنم.

مطلب پیشنهادی:۷ انیمه کمدی که هواداران این ژانر را راضی می‌کند۷ اثر جذاب برای طرفداران
۷ انیمه کمدی که هواداران این ژانر را راضی می‌کند


درباره نتفلیکس، از ظهور تا اوج و فرود

تماشا از یوتیوب lastech سینما

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا