بازی

ظاهرا بازی Mafia 4 اکنون در مراحل اولیه توسعه قرار دارد

ظاهرا بازی Mafia 4 اکنون در مراحل اولیه توسعه قرار دارد

در حالی که تابستان گذشته رسما تایید شد که بازی Mafia 4 در دست توسعه قرار دارد، اکنون به نظر می‌رسد که این عنوان وارد فاز پیش‌تولید (Pre-Production) شده باشد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی مافیا در اپلیکیشن پنکوتجربه‌ای که می‌توانید با دوستانتان آن را داشته باشید
معرفی بازی مافیا در اپلیکیشن پنکو

این اطلاعات از یک آگهی شغلی پست شده روی لینکدین به دست آمده است. با اینکه در این آگهی اشاره مستقیمی به بازی Mafia 4 نشده، اما در آن ذکر شده است که متقاضیان در صورت استخدام روی یک «بازی مولتی‌پلتفرم معرفی نشده که در حال حاضر با موتور Unreal Engine 5 در فاز پیش‌تولید قرار دارد» کار خواهند کرد. لازم به ذکر است که فاز پیش‌تولید بخشی از فرایند توسعه بازی است که در آن، سازندگان روی مواردی همچون داستان کلی، شخصیت‌ها و فضایی که بازی در آن جریان دارد به توافق و نتیجه می‌رسند تا به مرور روند ساخت پروژه خود را آغاز کنند.

این آگهی تطابق زیادی با اطلاعاتی که از Mafia 4 شنیده‌ایم دارد، چرا که ظاهرا استودیو Hangar 13 دیگر از موتوری که در ساخت Mafia 3 و Mafia Definitive Edition به کار رفته بود استفاده نمی‌کند و بازی جدید خود را با Unreal Engine 5 می‌سازد. طبق اطلاعات غیررسمی، نسخه جدید مافیا در واقع یک پیش‌درآمد خواهد بود و چندین سال قبل از وقایع بازی اول، در مهد مافیا یعنی سیسیل جریان خواهد داشت.

بازی Mafia Definitive Edition

لازم به ذکر است که با توجه به قرار داشتن بازی در فاز پیش‌تولید، چنین جزئیاتی می‌توانند دستخوش تغییر شوند. مسئله دیگری هم که باید در نظر گرفت این است که استودیو Hangar 13 طی دو سال گذشته با مشکلات بسیاری مواجه شده است. از تعدیل نیروی گسترده گرفته تا لغو شدن تولید چند پروژه پرهزینه، همگی عواملی هستند که وضعیت Hangar 13 و در نتیجه Mafia 4 را تحت تاثیر قرار می‌دهند. به عبارت دیگر نسخه جدید مافیا می‌تواند تفاوت‌های زیادی با اطلاعاتی که اکنون در دسترس داریم داشته باشد.


ری تریسینگ چیه و اصلا ارزش داره؟

ری تریسینگ
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب lastech، روی تصویر بالا کلیک کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا