بازی

رویداد نهایی چپتر ۳ فصل دوم فورتنایت معرفی شد

رویداد نهایی چپتر ۳ فصل دوم فورتنایت معرفی شد

رویداد نهایی فصل دوم از چپتر سوم فورتنایت (Fortnite) به صورت رسمی معرفی شده که Collision نام دارد و به درگیری Imagined Order و The Seven پایان می‌بخشد.

Collision در ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز یک شنبه آغاز می‌شود و مثل دیگر رویدادهای داستانی فورتنایت تنها یک بار برگزار خواهد شد. از این رو اگر فرصت حضور در رویداد نهایی فصل دومِ فورتنایت را از دست دهید، دیگر قادر به تجربه آن نخواهید بود. تمامی بازیکنانی که در این روز وارد بازی شوند، دو آیتم رایگان دریافت می‌کنند: یک لودینگ اسکرین و یک آهنگ جدید برای لابی.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Fortnite – چطور کرفت کنیم؟کاردستی مرگبار من!
راهنمای بازی Fortnite – چطور کرفت کنیم؟

اگر علاقه دارید که این رویداد را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ۳۰ دقیقه زودتر وارد لابی شوید. همچنین در روزهای آینده فروشگاه درون بازی اسکین‌های جدیدی خواهد داشت تا به این صورت به عضوی از Imagined Order یا The Seven تبدیل شوید. انتظار می‌رود که فصل سوم از چپتر سوم نیز در تاریخ ۵ ژوئن (۱۶ خرداد) آغاز شود، ولی اپیک گیمز هنوز این موضوع را تایید نکرده است. 

رویداد پایانی فورتنایت Collision

همچنین بد نیست اشاره کنیم که چند روز پیش اپیک گیمز کراس‌اوور پک من (Pac-Man) و Fortnite را معرفی کرد. از تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) بازیکنان می‌توانند در فورتنایت به آیتم‌هایی با طراحی Pac-Man دسترسی پیدا کنند. البته این کراس‌اوور شامل اسکینی نیست که بازیکنان را به پک من تبدیل کند، ولی باید انتظار آیتم‌های جالبی را داشته باشید.

شما هنوز چند روز فرصت دارید تا جوایز بتل پس بازی را به دست آورید و تا چهار روز دیگر اپیک گیمز آیتم‌های فروشگاه بازی را با تخفیف به فروش می‌رساند.

مطلب پیشنهادی:آیا ماینکرفت، فورتنایت و روبلاکس بخشی از متاورس هستند؟پاسخ به پرسشی اساسی
آیا ماینکرفت، فورتنایت و روبلاکس بخشی از متاورس هستند؟


Top 10: قدرتمندترین دشمنان دکتر استرنج!

تماشا از کانال یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا