بازی

بانجی و گوریلا گیمز از لنس ردیک فقید یاد کردند

بانجی و گوریلا گیمز از لنس ردیک فقید یاد کردند

برخی استودیوهای صنعت بازی از جمله بانجی و گوریلا گیمز بیانیه‌هایی در مورد درگذشت «لنس ردیک» منتشر کرده‌اند.

این بازیگر که در بازی‌های Destiny 2 از بانجی و فرنچایز Horizon از گوریلا گیمز حضور داشت، روز گذشته در سن ۶۰ سالگی درگذشت. به دنبال این خبر، هر دو استودیو بیانیه‌هایی را به یاد بازیگر کهنه‌کار منتشر کردند.

در بیانیه منتشر شده توسط بانجی آمده است:

لنس ردیک یک شخصیت نمادین در تلویزیون و سینما، در Destiny و مهم‌تر از همه در دنیای واقعی بود. عشق او به جامعه ما از طریق نقش «فرمانده زاوالا»، تعهد محکم به حرفه‌اش و محبتی که اطرافیانش را تحت تاثیر قرار می‌داد، درخشید.

بانجی و گوریلا گیمز از لنس ردیک فقید یاد کردند - lastech

ردیک در بازی‌های فرنچایز Destiny از بانجی نقش «فرمانده زاوالا» را ایفا می‌کرد که برجسته‌ترین NPC بازی محسوب می‌شود. او همچنین اخیرا در بسته الحاقی Lightfall از این بازی نیز حضور پیدا کرده بود.

گوریلا گیمز توسعه‌دهنده فرنچایز Horizon نیز بیانیه‌ای را منتشر کرد و نوشت:

لنس ردیک، از شما برای تمام چیزهایی که برای شخصیت سایلنز به ارمغان آوردید، برای به اشتراک‌گذاشتن استعداد و خرد بی‌پایان خود با ما، برای گرمی سخاوتمندانه و حضور بی‌نظیرتان و برای تاثیر عمیق شما نه فقط به عنوان بخشی از بازیگران ما، سپاسگذاریم. به همکاری با شما بسیار افتخار می‌کنیم و دلمان برایت تنگ خواهد شد. صمیمانه‌ترین تسلیت خود را به عزیزان او ابراز می‌کنیم.

بانجی و گوریلا گیمز از لنس ردیک فقید یاد کردند - lastech

ردیک در هر دو بازی Horizon: Zero Dawn و Horizon: Forbidden West نقش سایلنز (Sylens) را ایفا کرده است. مشخص نیست که او در بسته الحاقی آینده Horizon: Forbidden West Burning Shores حضور خواهد داشت یا خیر.


چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن پی سی گیمینگ
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب lastech، روی تصویر بالا کلیک کنید!

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا