رمز ارز

۲ میلیون رمزارز بایننس از بین رفت! چه بر سر قیمت‌ها می‌آید؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، بایننس، بزرگترین صرافی رمزارزی در جهان، ۲،۰۶۴،۴۹۴٫۳۲ توکن بی‌ان‌بی (BNB) به ارزش تقریبی ۶۲۰ میلیون دلار را در بیست و دومین دوره سه ماهه توکن‌سوزی خود سوزانده است. در حال حاضر، عرضه در گردش توکن BNB برابر با ۱۵۷،۹۰۴،۲۶۳ واحد است.
بایننس قصد دارد از طریق روش سوزاندن خودکار BNB، عرضه این ارز دیجیتال را به ۱۰۰ میلیون واحد کاهش دهد. این مکانیسم، مقدار BNB سوزانده شده را بر اساس قیمت این ارز دیجیتال و تعداد بلاک‌های تولید شده در شبکه هوشمند بایننس (BSC) در طول سه ماه محاسبه می‌کند.
با تکمیل آخرین دوره توکن‌سوزی بایننس، این صرافی تا به امروز ۴۴٫۰۹۵۵ میلیون توکن BNB را سوزانده است. طبق پورتال توکن‌سوی BNB، ارزش تخمینی برای دوره بعدی برابر با ۲،۰۷۰،۳۵۶٫۵۲ واحد است. با این حال، داده‌های فعلی نشان می‌دهند که تعداد توکن‌های BNB سوزانده شده در دوره بیست و سوم احتمالاً افزایش خواهد یافت.
سوزاندن توکن‌های BNB توسط بایننس معمولاً با افزایش قیمت این ارز دیجیتال همراه است. با این حال، در این دوره قیمت BNB واکنش چندانی به کاهش عرضه خود نشان نداده است. در زمان نگارش این خبر، BNB در محدوده قیمتی ۳۰۲ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۱ درصد و در مقایسه با یک هفته گذشته، بیش از ۹ درصد رشد دارد.

دریافت ۵۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی اتراکس با ۵۰,۰۰۰ شیبا و ۵۰۰ بیت تورنت جایزه برای هر نفر!


دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا