رمز ارز

یک موفقیت دیگر برای بلاکچین جدید شیبا اینو!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کورو (Kuro)، یکی از اعضای انجمن شیبا اینو، در توییتر از نقطه عطف شگفت‌انگیز شبکه بتای بلاکچین شیباریوم (Shibarium) به نام پاپی‌نت (Puppynet) خبر داد.
به گزارش رمزارز نیوز، طبق اطلاعاتی که کورو به اشتراک گذاشته، میانگین زمان بلاک در نسخه بتای شیباریوم پنج ثانیه، تعداد کل تراکنش‌ها 3,149,432 و کل بلاک‌های آن 358,650 بوده است. در همین حال، تعداد آدرس‌های کیف پول در حال تعامل با این شبکه نیز برابر با 4,059,878 آدرس بود.
البته بر اساس اطلاعات به دست آمده از پلتفرم puppyscan، در زمان نگارش این خبر، این ارقام حتی بالاتر است. تعداد کل بلاک‌ها به 361,664 رسیده و تعداد کل تراکنش‌ها هم عدد 3,180,742 را نشان می‌دهد. همچنین آدرس‌های کیف پول در حال تعامل با این شبکه به 4,083,554 آدرس رسیده است.
در 31 مارس گزارش شده بود که نسخه بتای شیباریوم مجموعاً 1 میلیون تراکنش داشته است. اکنون و دقیقاً دو هفته بعد، تعداد کل تراکنش‌ها سه برابر شده است. این یک نقطه عطف بزرگ برای شبکه آزمایشی شیباریوم است که در 11 مارس راه‌اندازی شد.
در این هفته، انجمن شیبا اینو خبر هیجان‌انگیز دیگری را هم دریافت کرد مبنی بر این که درگاه پرداخت رمزارزی NOWPayments، با شیباریوم همکاری خواهد کرد. این تیم امیدوار است که پذیرش پرداخت کریپتو را تقویت کند و همچنین شیباریوم را توسعه دهد.
از طرفی، Ringoshi Tōitsu، یک اعتبارسنج بنیاد Unification، اخیراً اذعان داشته که Shibarium builder Unification اکنون در حال رسیدن به هدف بعدی برای توسعه Unification است که عملیات گره EVM می‌باشد. در اخبار مرتبط، پیشنهاد مدیریت ارتقای FUND MainNet Unification به تصویب رسیده و این ارتقاء قرار است در بلاک 4,727,000 صورت پذیرد که به طور تخمینی، زمان آن 19 آوریل 2023، ساعت 11:00 صبح UTC خواهد بود.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا