بازی

گپ تایم: ۲۰۲۲ یا سال تاخیر بازی‌های مورد انتظار!

گپ تایم: ۲۰۲۲ یا سال تاخیر بازی‌های مورد انتظار!

به قسمت جدید از مطالب گپ تایم خیلی خوش اومدید. توی این سری مطلب، ما هر ماه یه موضوع خاص رو مشخص می‌کنیم که دور هم در موردش حرف بزنیم و شاید بتونیم دوست‌های جدیدی در این بین پیدا کنیم.

امسال حتی از سال گذشته هم سوت و کورتره. با این که بازی‌هایی مثل Stray یا Cult of the Lamb و TMNT جدید حسابی ترکوندن، ولی کلی از بازی‌های بزرگی که سال‌هاست منتظرشون بودیم، حالا یا تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خوردن یا حتی تاریخ انتشار جدیدی هم ندارن. بازی‌هایی مثل Hogwarts Legacy یا Marvel’s Midnight Suns سال ۲۰۲۰ معرفی شدن، توی ۲۰۲۱ منتظر عرضه‌شون بودیم تاریخ انتشار ۲۰۲۲ گرفتن و حالا می‌دونیم که تا ۲۰۲۳ منتشر نمی‌شن. بذارید اصلا وارد بحث بازی‌هایی مثل Redfall و Starfield هم نشم که اوضاع از همه طرف خیلی خیطه! توی این گپ تایم می‌خوایم ازتون بپرسیم که نظرتون درباره تاخیر بازی‌های بزرگ این روزها چیه و آیا ترجیح می‌دین یه بازی رو دیر بازی کنید یا روز عرضه با کلی مشکل فنی و نقص بزرگ روبرو بشید؟

ولی قبلش!

چند تذکر به کاربرها:

  • موضوعات بحث آزاد صرفا فقط در مورد ویدیوگیم، سینما و دیگر موضوعات سایت آزاد است. از بحث و جدل در مورد موضوعات سیاسی، دینی و… پرهیز کنید در غیر این صورت بن خواهید شد.
  • از گفتگوی بی‌محتوا با کاربران دیگر در قسمت نظرات خودداری کنید. کاربرهایی که از قسمت نظرات به عنوان چت باکس استفاده می‌کنند بن خواهند شد.
  • بین کامنت‌ها نقطه نذارید. سیستم عدم تایید کامنت‌ها براساس نقطه گذاشتن شما کار نمی‌کنه.
  • به اسپمرها، ترول‌ها و کسانی که فضای کامنت‌ها رو متشنج کردن پاسخ ندید. تیم مدیران بخش نظرات حواسشون هست و سریعا پاک می‌کنن کامنت‌ها رو. اگر شما هم با ترول‌ها وارد بحث بشید، ممکنه کامنت‌های شما هم پاک بشه یا برای مدتی بن بشید.
  • اضافه کردن قابلیت‌های جدید زمان‌بره و اگر از قابلیت‌های فعلی سوءاستفاده بشه، ما مجبوریم زمان و انرژیمون رو روی این موضوعات بذاریم. لطفا همراهی کنید و با کامنت‌های مفید راجع به مطالب، بهمون انرژی بدید که بهترین فضای ممکن رو خلق کنیم.

گفتگوی آزاد و غیرمرتبط فقط در پست‌های گپ تایم آزاده. در باقی پست‌ها فقط در مورد موضوع پست صحبت کنید.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا