رمز ارز

ورود کاردانو به بزرگترین فروشگاه برنامه‌های غیرمتمرکز جهان!

زمان مطالعه: دقیقه

شرکت DappRadar مستقر در لیتوانی، پشتیبانی از بلاکچین محبوب اثبات سهام کاردانو را اعلام کرده است.
طبق گزارش‌ها، بزرگترین فروشگاه برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) در جهان از توسعه‌دهندگانی که روی کاردانو کار می‌کنند، خواسته است تا قراردادهای خود را ثبت کنند.
در ماه دسامبر، DappRadar رمزارز بومی ERC-20 خود را به نام RADAR معرفی کرد که برای پاداش دادن به جامعه موجود ایجاد شده است. ده درصد از عرضه اولیه آن نیز به کاربران و شرکا اختصاص یافت. هدف از ایجاد این توکن، پاداش دادن به کاربران برای تست برنامه‌های غیرمتمرکز جدید است که می‌تواند به هرچه غنی‌تر شدن سرویس‌دهی آن کمک کند.
در حال حاضر، DappRadar بیش از 10000 برنامه غیرمتمرکز را در 30 پروتکل ردیابی می‌کند و بیش از یک میلیون کاربر دارد.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط DefiLlama، برنامه‌های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو دارای 88.46 میلیون دلار ارزش کل قفل‌شده هستند. این موضوع آن را در جایگاه 29 جدول و بعد از پروژه‌های بلاکچین EOS، Celo و Thorchain قرار می‌دهد. Minswap در حال حاضر بزرگترین اپلیکیشن بر روی شبکه کاردانو است که 46.44 میلیون دلار ارزش کل قفل‌شده دارد.
در این میان، گزارش‌ها حاکی از آن است که مارک کیوبن، میلیاردر دنیای رمزارزها، اخیراً اظهار داشته که کاردانو از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند تا کنون در تأثیرگذاری بر این بازار ناموفق بوده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا