رمز ارز

هکر معروف رمزارزی، کاربر صرافی از آب در آمد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال آدرس کیف پولی را شناسایی کرد که ظاهراً به مدت دو سال روزانه چندین پروژه میم کوین (memecoin) راه‌اندازی می‌کرد.
به گزارش رمزارزنیوز صرافی KuCoin  تأیید کرد که آدرسی که گفته می‌شود مسئول راه‌اندازی چندین کلاهبرداری میم کوین است، متعلق به یکی از کاربران این صرافی است. با این حال، این صرافی دارایی‌های این کاربر را بدون دریافت اطلاع رسمی از طرف مجری قانون مسدود نمی‌کند.
صرافی رمزارزی کوکوین تأیید کرد که مسئول پروژه‌های کلاهبرداری راگ پول (rug pull) در بازار رمزارز، کاربر این صرافی است. یکی از کاربران بازار ارزهای دیجیتال، با شناسایی آدرس کیف پول مرتبط با این پروژه‌های کلاهبرداری، اعلام کرد که این کلاهبرداری‌ها باعث از دست رفتن سرمایه زیادی از افراد شده است. کوکوین تأیید کرده که این کاربر، یکی از کاربران ثبت‌شده در این سایت است. با این وجود، تصمیم کوکوین در مورد عدم مسدود کردن دارایی‌های این کاربر بدون دریافت اطلاع رسمی از دستگاهای مرتبط، می‌تواند بر رشد بازار رمزارز تأثیر بگذارد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

در حال حاضر، Etherscan کاوشگر بلاکچین، آدرس کیف پول مذکور را به عنوان کیف پول فیشینگ علامت‌گذاری کرده است.
به گفته جانی لیو از کوکوین، در حالی که آدرس متعلق به یکی از کاربران این پلتفرم است، تا زمانی که اطلاعیه‌ای به صورت رسمی از مقامات مربوطه دریافت نکند، حساب این کاربر را مسدود نخواهد کرد.
صرافی KuCoin در هفته گذشته با چالش‌های دیگری نیز روبه‌رو بوده است. در تاریخ 24 آوریل، اکانت رسمی این صرافی در توییتر مورد سوءاستفاده قرار گرفت و یک مطلب جعلی منتشر کرد که باعث شد برخی از دنبال‌کنندگان آن دارایی‌های خود را از دست بدهند. البته پس از این اتفاق، این صرافی با همکاری توییتر توانست اقدام به بازیابی اکانت خود کند و قول داد که به افرادی که بابت این اتفاق دچار زیان مالی شده‌اند، خسارت بپردازد.

منبع

کوین‌تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا