رمز ارز

هجوم کاربران برای خروج سرمایه از بایننس! در بازار چه خبر است؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

روز دوشنبه، 27 مارس 2023، کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) از صرافی بایننس و چانگ پنگ ژائو (CZ)، مدیر عامل این شرکت، شکایت کرد و ادعا کرد که این صرافی، قوانین ترید و مشتقات آن را نقض کرده است. CFTC به دنبال مجازات‌های پولی و همچنین ممنوعیت ثبت‌نام‌ها در آینده است. پس از این خبر، برداشت‌های زیادی از صرافی بایننس انجام شد و برخی از ناظران به “حرکات بزرگ درون زنجیره‌ای” اشاره کردند که به مشکلات این صرافی با CFTC مربوط می‌شد.
داده‌های تحلیلی An Ape’s Prologue نشان می‌دهند که چند ساعت قبل از اتهام CFTC به بایننس، برداشت‌های بزرگ استیبل‌کوین‌ها در صرافی‌های متمرکز وجود داشت که در 12 ساعت تقریباً 1.5 میلیارد دلار بود. نکته قابل توجه این است که، بایننس به تنهایی یک خروجی 850 میلیون دلاری را مشاهده کرد.
محققان خاطرنشان كردند:

فقط یك ساعت پس از اعلام، بایننس شاهد 240 میلیون دلار برداشت دیگر بود.

داده‌های مربوط به Nansen و Dune Analytics نشان می‌دهد که بیش از 400 میلیون دلار سرمایه مبتنی بر اتریوم در 24 ساعت برداشت شده است. پورتال Nansen نشان می‌دهد که بایننس 63.36 میلیارد دلار دارایی رمزارزی دارد. آمارها همچنین نشان می‌دهد که بیش از 150 میلیون استیبل کوین BUSD در روز دوشنبه بازخرید شدند. در حال حاضر 7.84 میلیارد BUSD در حال گردش است و 7.1 میلیارد از این توکن‌ها در بایننس نگهداری می‌شوند.
بایننس همچنین یکی از بزرگ‌ترین ذخیره‌های بیت کوین را در اختیار دارد؛ 248.597 بیت کوین در یک کیف پول سرد. طبق گفته CoingLass، مانده بیت کوین بایننس نشان می‌دهد که در روز گذشته این صرافی 3655 بیت کوین به ارزش نزدیک به 100 میلیون دلار را جابه‌جا کرده است. در حالی که صرافی بایننس بیشترین خروج بیت کوین را در طی 24 ساعت گذشته مشاهده کرده، سوابق CoingLass نشان می‌دهد که 1،025 بیت کوین نیز از صرافی Coinbase خارج شده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

بیت کوین دات کام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا