رمز ارز

نهنگ قدیمی اتریوم پس از ۸ سال از خواب بیدار شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از قدیمی‌ترین آدرس‌های اتریوم پس از نزدیک به ۸ سال عدم فعالیت، پس از فعال‌سازی به‌روزرسانی بزرگ این بلاکچین، از خواب بیدار شد.
به گزارش رمزارز نیوز و بر اساس داده‌های پلتفرم ردیابی Whale Alert، این کیف پول ۷،۹۰۰ اتریوم (ETH) به ارزش تقریبی ۱۶٫۳۷ میلیون دلار را جابه‌جا کرد. این تعداد اتریوم احتمالاً برای فروش به صرافی‌ها منتقل شده است.
در این میان، برخی از کاربران به شوخی درباره فعالیت اخیر نهنگ مذکور گفتند که این کیف پول در نهایت و پس از چند سال، توانسته کلیدهای خود را پیدا کند.
این انتقال قابل‌توجه تنها چند روز پس از فعال شدن ارتقای مورد انتظار شاپلا (Shapella) در بلاکچین اتریوم اتفاق افتاد. بر اساس داده‌های بازار، پس از اجرای این به‌روزرسانی، قیمت ETH به بالاترین سطح خود یعنی ۲ هزار دلار رسید که از سال گذشته مشاهده نشده بود.
ارتقای شاپلا ترکیب به‌روزرسانی‌های شانگهای و کاپلا بود. اولین مورد، یعنی شانگهای، به استیک‌کنندگان اتریوم اجازه می‌دهد تا ETHهای خود از قرارداد سپرده‌گذاری Beacon Chain برداشت کنند. ارتقای کاپلا نیز به بلاکچین اتریوم کمک کرد تا انتقال خود به پروتکل اجماع اثبات سهام را تکمیل نماید.
بر اساس داده‌های منتشرشده توسط شرکت تحلیلی IntoTheBlock، حجم انتقال‌های بزرگ اتریوم از هفته قبل از شاپلا تا پس از اجرای آن، بالا بوده است. به طور کلی، بلافاصله پس از فعال‌سازی این ارتقا، بیش از ۱۰۰ میلیون دلار ETH از قرارداد سپرده‌گذاری خارج شد. با این حال، بسیاری از نهنگ‌ها هم علی‌رغم اینکه دیگران شروع به برداشت کوین‌های خود کردند، در حال واریز اتریوم‌های خود به Beacon Chain هستند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا