بازی

نتفلیکس حق پخش فیلم La Favorite با بازی جانی دپ را خریداری کرد

نتفلیکس حق پخش فیلم La Favorite با بازی جانی دپ را خریداری کرد

بر اساس گزارش بلومبرگ، نتفلیکس به تازگی حق پخش فیلم La Favorite را به دست آورده، اثری که بازگشت جانی دپ به فیلم‌های بلند پس از محاکمه پر سر و صدا علیه همسر سابقش امبر هرد را رقم خواهد زد.

بر اساس این گزارش، نتفلیکس مجوز استریم این فیلم، ۱۵ ماه پس از اکران در سینما را به دست آورده است. به دست آوردن حقوق فیلم توسط نتفلیکس برای کمک به تامین مالی پروسه تولید فیلم استفاده خواهد شد. با این حال، نتفلیکس به طور فعال در تولید فیلم شرکت نخواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم اکشن درباره باستان شناسان ماجراجوحل معما و گنج یابی به سبک ماجراجویی
10 فیلم اکشن درباره باستان شناسان ماجراجو

در فیلم La Favorite، جانی دپ نقش پادشاه لوئی پانزدهم را بازی خواهد کرد، همتای پیشین لوئی شانزدهم محکوم به فنا که سلطنت او منجر به انقلاب فرانسه شد. این فیلم توسط مایوین لو بسکو کارگردانی خواهد شد که خود او نیز در نقش مادام دو بری بازی خواهد کرد.

این فیلم بازگشت بزرگی را برای دپ رقم خواهد زد که اغلب در مورد احساس طرد شدن خود از هالیوود به دنبال اتهامات همسر سابقش به خشونت خانگی، صحبت کرده بود.

La Favorite کاملا به زبان فرانسوی خواهد بود. اگرچه دپ اهل کنتاکی آمریکا است، اما سال‌ها با شریک سابقش ونسا پارادی، خواننده، مدل و بازیگر فرانسوی در فرانسه زندگی می‌کرد. این زوج قبل از جدایی دو فرزند داشتند.

La Favorite

فیلم‌برداری La Favorite در کاخ ورسای خارج از پاریس که لویی پانزدهم در آن زندگی می‌کرد، طی سه ماه انجام خواهد شد. قرارداد توزیع نتفلیکس برای این فیلم به دنبال توافق اخیری است که سرویس استریم با اصناف سینمای فرانسه منعقد کرده بود.

انتظار می‌رود نتفلیکس به همراه سایر سرویس‌های استریم بخشی از درآمد خود را صرف کمک به تولید فیلم‌های محلی کنند. طبق گزارش بلومبرگ، نتفلیکس اعلام کرده که در طول سال ۲۰۲۲، نزدیک به ۴۰ میلیون یورو در پروژه‌های سینمایی فرانسه سرمایه گذاری خواهد کرد و پروژه جدید دپ یکی از اولین موارد در این زمینه بوده است.

هنوز تاریخ اکران La Favorite مشخص نشده، اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ به نمایش درآید.

مطلب پیشنهادی:۶۰ فیلم که براساس داستان واقعی ساخته شده‌اندواقعیت؛ ترسناک‌تر از هر تخیل
۶۰ فیلم که براساس داستان واقعی ساخته شده‌اند


Top10: تاثیرگذارترین بازی‌های ویدئویی!

تماشا از کانال یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا