بازی

ناشر GTA: انتشار همزمان بازی‌ها روی سرویس‌های اشتراکی منطقی نیست

ناشر GTA: انتشار همزمان بازی‌ها روی سرویس‌های اشتراکی منطقی نیست

مدیرعامل تیک تو (شرکت ناشر بازی‌های جی تی ای) در صحبت‌های جدید خود اعلام کرد که قرار دادن بازی‌هایشان در هنگام عرضه اولیه، روی سرویس‌های اشتراکی مانند گیم پس از نظر اقتصادی «منطقی نیست».

مطلب پیشنهادی:تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کندهدف این شرکت چیست؟
تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کند

وب‌سایت GamesIndustry.biz اخیرا با استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two مصاحبه آنلاینی برگزار کرده که می‌توانید از طریق این لینک آن را به صورت کامل مشاهده کنید. در این مصاحبه، زمانی که از زلنیک در مورد پشتیبانی از سرویس‌های اشتراکی همزمان با انتشار بازی‌های این ناشر سوال شد، او در پاسخ گفت:

ما [تاکنون] از سرویس‌های مختلفی پشتیبانی کرده‌ایم و از انجام آن بسیار خوشحال هستیم.

مدیرعامل تیک تو ناشر جی تی ای

با این حال، او در ادامه توضیح داد که انتشار بازی‌ها در هنگام عرضه روی سرویس‌های اشتراکی برای تیک تو منطقی نیست، زیرا از نظر اقتصادی، مشتریان برای پرداخت هزینه آن‌ها آمادگی ندارد. زلنیک در ادامه گفت:

نمی‌توانیم تجارت خود را به گونه‌ای تغییر دهیم که از نظر اقتصادی منطقی نیست. بنابراین، همیشه باید بین چیزی که مشتریان می‌خواهند و چیزی که ناشر قادر به انجام آن است، نوعی وجه مشترک وجود داشته باشد.

تاکنون، تنها بازی منتشر شده توسط تیک‌ تو که هنگام عرضه روی سرویس گیم پس قرار گرفته، The Outer Worlds بوده است. به غیر از آن، سایر بازی‌های این ناشر از مانند Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5 (جی تی ای ۵) مدت‌ها پس از انتشار و برای زمان محدودی روی سرویس‌هایی مانند گیم پس قرار گرفته‌اند.


Top 10: بهترین ایستراگ‌های ماینکرفت در بازی‌ها!

تماشا از کانال یوتیوب lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا