شبكه اجتماعی

مهلت توییتر به دارندگان تیک‌آبی برای پرداخت اشتراک ماهانه

وب سایت ورج به نقل از منابع آگاه گزارش کرد تحت این برنامه، کاربران احراز هویت شده ۹۰ روز فرصت دارند ثبت نام کنند، در غیر این صورت تیک آبی خود را از دست خواهند داد. به افرادی که در این پروژه کار می کنند، گفته شده است اگر به مهلت هفتم نوامبر برای انجام این پروژه عمل نکنند، اخراج خواهند شد.

به گزارش lastech از ایسنا، جیسون کالکانیس سرمایه گذار، در یک نظرسنجی از کاربران توییتر پرسید برای دریافت تیک آبی چقدر هزینه خواهند کرد؟ گزینه‌های این نظرسنجی از “پرداخت نخواهم کرد” تا “۱۵ دلار در ماه” بود. پس از این که ۷۸.۷ درصد کاربران اعلام کردند پولی پرداخت نخواهند کرد، ایلان ماسک گفت: این نظرسنجی جالب بود.

ایلان ماسک از زمان خرید توییتر، برنامه‌های گسترده ای برای این پلتفرم شبکه اجتماعی داشته است که شامل کاهش شمار کارکنان و اصلاح نظارت بر محتواست.

روزنامه واشنگتن پست روز دوشنبه به نقل از منابع آگاه نوشت: توییتر در دور نخست اخراج‌ها، یک چهارم از کارمندان این شرکت را مرخص می‌کند. الکس اسپیرو، نماینده حقوقی ایلان ماسک، مذاکرات در خصوص کاهش شمار کارمندان توییتر را هدایت می‌کند.

طبق اظهارنامه توییتر، این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۱، بیش از ۷۰۰۰ کارمند داشت و یک چهارم برابر با حدود دو هزار کارمند است.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک پیش از این گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره تصمیم او برای اخراج کارمندان پیش از اول نوامبر برای اجتناب از دادن سهام به آنها را تکذیب کرده بود. ایلان ماسک، پس از تکمیل خرید توییتر، پاراگ آگراوال، مدیرعامل، ند سگال، مدیر مالی و ویجایا گاد، مدیر امور حقوقی و سیاستگذاری توییتر را اخراج کرده است. وی این مدیران را متهم کرده است او و سرمایه‌گذاران را در خصوص تعداد واقعی حسابهای جعلی در توییتر، گمراه کرده اند.

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا