رمز ارز

ماجرای معدن زمرد ایلان ماسک و جایزه یک میلیون دوج کوین به کجا رسید؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تلاش ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، برای خنثی کردن شایعات مربوط به وجود معدن زمرد خانواده‌اش، زمانی که پدرش، ارول ماسک (Errol Musk)، برای تایید وجود آن قدم برداشت، به شیوه‌ای خنده‌دار نتیجه معکوس داد.
همان‌طور که در اخبار قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، ماسک اخیراً در توییتر گفته به هر کسی که بتواند شواهدی مبنی بر وجود معدن مذکور ارائه دهد، یک میلیون دوج کوین جایزه خواهد داد. در پاسخی غیرمنتظره، پدرش، ارول ماسک، برای دریافت جایزه پیش‌قدم شد و ادعا کرد که او واقعاً می‌تواند وجود معدن را ثابت کند. پدر ماسک در مصاحبه‌ای اختصاصی فاش کرده که این سرمایه‌گذاری زمردی او بود که به موفقیت اولیه ایلان در ایالات متحده کمک کرد.
او همچنین در واکنش به چالش دوج کوینی ایلان ماسک گفت:

وقتی آن را خواندم، از خودم پرسیدم که آیا می‌توانم در آن شرکت کنم؛ چون می‌توانم وجود آن را ثابت کنم.

پدر ایلان در ادامه توضیح داد که همه فرزندان ماسک از معدن زمرد آگاه بودند و حتی دخترش چندین آویز زمردی دارد. این افشاگری، واکنش‌های زیادی را در توییتر برانگیخته است، به طوری که کاربران از ایلان به دلیل انتشار مطالب نادرست انتقاد کرده و انگیزه‌های او را برای ارائه چالش دوج کوینی را زیر سوال بردند.
ارتباط ماسک با معادن زمرد به مشارکت خانواده او در صنعت معدن در زامبیا، کشوری در جنوب آفریقا بازمی‌گردد. ارول ماسک، مهندس و کارآفرین موفق، در اواخر دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰، سرمایه‌گذاری‌های تجاری مختلفی داشت که یکی از آنها معدن زمرد زامبیا بود.
وجود معدن زمرد برای سال‌ها محل مناقشه بوده و بسیاری استدلال می‌کنند که این معدن به پیشرفت ایلان ماسک و افزایش شهرت او کمک کرده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا