رمز ارز

صرافی بیترکس هدف حمله مقامات آمریکا!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش رمزارز نیوز، صرافی بیترکس (Bittrex) مستقر در ایالات متحده، علی‌رغم آماده‌سازی برای تعطیلی فعالیت‌های خود در این کشور، با اقدامات بالقوه‌ای از سوی مقامات آمریکایی مواجه است. طبق گزارش‌ها، بخش اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) می‌خواهد به این آژانس پیشنهاد دهد که از بیترکس به دلیل نقض حمایت از سرمایه‌گذاران شکایت کند.
مشاور عمومی بیترکس گفته که واحد اجرایی SEC در مورد اقدامات احتمالی این کمیسیون در ماه مارس به این صرافی اطلاع داده است. در اطلاعیه مربوط به اقدام اجرایی احتمالی (معروف به اطلاعیه ولز) آمده که بیترکس با فعالیت به عنوان صرافی، کارگزاری-فروشنده و یک موسسه تسویه حساب بدون ثبت‌نام در این نهاد تنظیم‌کننده، قوانین را نقض کرده است.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

به گفته مشاور عمومی بیترکس، این شرکت در اواخر سال ۲۰۲۲ با کمیسیون SEC درباره نحوه ثبت عملیات خود صحبت کرده و دریافته بود که هیچ فرصتی برای پیروی از قوانین SEC بدون توقف تمام فعالیت‌های تولید درآمد خود در این کشور وجود ندارد.
البته وکیل بیترکس تاکید کرد که ناتوانی این صرافی در پیروی از قوانین SEC به این دلیل است که این آژانس در وهله اول مقررات روشنی را برای صنعت رمزارزها ارائه نکرده است. وی همچنین گفت که نمی‌داند اکنون که این صرافی به دنبال خاتمه دادن به فعالیت‌های خود در ایالات متحده است، آیا SEC دوباره از آن شکایت خواهد کرد یا خیر.
پیش‌تر و در سال ۲۰۲۲ نیز، صرافی بیترکس موافقت کرده بود که بیش از ۲۹ میلیون دلار جریمه، به دلیل نقض تحریم‌ها در منطقه کریمه، کوبا، ایران، سودان و سوریه بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷، به اداره کنترل دارایی‌های خارجی و شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده بپردازد.

منبع

کوین‌تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا