رمز ارز

سرمایه‌گذاری میلیون دلاری صرافی‌ها در web3!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی رمزارزی Bitget صندوق جدیدی را راه‌اندازی کرده که بر حمایت از نسل بعدی پروژه‌های Web3 متمرکز است. بر اساس بیانیه‌ای که توسط کوین تلگراف اعلام شده است، 100 میلیون دلار به عنوان سرمایه‌گذاری اولیه به این صندوق اختصاص داده خواهد شد.
صرافی Bitget گفته که تأمین مالی شرکت‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری دوستدار Web3 در سراسر جهان را هدف قرار خواهد داد و بر پروژه‌های آسیایی از تیم‌های باتجربه و با نقشه‌های راه روشن که روی مشکلات دنیای واقعی کار می‌کنند، تمرکز خواهد کرد. این صرافی اعلام کرد:

ما می‌بینیم که فضای Web3 به سرعت در حال تکامل است و بسیاری از پروژه‌ها مستحق حمایت برای پیشرفت بیشتر چنین توسعه‌ای هستند و Web3 را همانند web2 به یک پدیده جهانی تبدیل می‌کنند. به همین دلیل است که Bitget Web3 Fund تلاش خواهد کرد تا پروژه‌هایی را جست‌وجو کند که بیشترین تأثیر را در این فرآیند داشته باشند.

به گفته این صرافی، شرکای بالقوه در این ابتکار شامل چند سرمایه‌گذار خطرپذیر مانند Foresight Ventures، ABCDE Capital، SevenX Ventures و DAO Maker، و همچنین Dragonfly Capital است که اخیراً سرمایه‌گذاری 10 میلیون دلاری در Bitget را برای حمایت از گسترش مداوم جهانی خود اعلام کرده‌اند.
صرافی Bitget فاش کرد که از زمان راه‌اندازی در سال 2018، بیش از 80,000 معامله‌گر و 380,000 کپی تریدر جذب کرده است. Bitget اخیراً کیف پول BitKeep – یک دروازه دسترسی Web3 با بیش از 9.5 میلیون کاربر – را به قیمت 30 میلیون دلار خرید.
در طول بازار نزولی سال گذشته، این صرافی همچنین یک صندوق 200 میلیون دلاری را برای محافظت از دارایی‌های کاربران و بازگرداندن اعتماد سرمایه‌گذاران راه‌اندازی کرد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا