بازی

زمان عرضه بسته الحاقی بازی Forspoken اعلام شد

زمان عرضه بسته الحاقی بازی Forspoken اعلام شد

اسکوئر انیکس تایید کرد که بسته الحاقی آینده بازی Forspoken با نام In Tanta We Trust در تاریخ ۲۶ می (۵ خرداد) برای پلی استیشن ۵ و پی‌سی منتشر خواهد شد. این DLC داستان ۲۵ سال قبل از رویدادهای اصلی Forspoken را توضیح می‌دهد که حول محور Purge of the Rheddig است، نبرد افسانه‌ای که آتیا را ویران کرد و درنهایت تانتاها را به جنون کشاند.

پوستر منتشر شده توسط حساب رسمی Forspoken، دو شخصیت را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد که براساس آن می‌توان گفت در این DLC دو شخصیت قابل بازی وجود خواهد داشت. همچنین می‌توان انتظار داشت که داستان اصلی آن حول محور این دو شخصیت متمرکز شده باشد.

زمان عرضه بسته الحاقی بازی Forspoken اعلام شد - lastech

همانطور که در اخبار گذشته گفته شده بود، Luminous Productions، استودیو توسعه دهنده بازی Forspoken قرار است از تاریخ ۱ می ۲۰۲۳ به‌طور کامل با اسکوئر انیکس (Square Enix) ادغام شود. بنابراین این بسته الحاقی از نظر فنی کاملا با برند Square Enix منتشر خواهد شد، اما همچنان پروژه Luminous Productions خواهد بود.

Forspoken در ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) با نقدها و نظرات متوسطی عرضه شد. بازی با استقبال چندان خوبی مواجه نشد و حتی اسکوئر انیکس نیز ادعا کرد که فروش Forsp‌oken ناامید کننده بوده است. تیم lastech در بررسی بازی ‌Forspo‌ken نوشت:

Forspoken یکی از سطحی‌ترین و پوشالی‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید روی کنسول‌های گران‌ قیمت نسل نهمی‌تان تجربه کنید. تنها نکته مثبت بازی گرافیک هنری جذاب آن است. این در حالیست که Forspoken نه تنها در بخش گیم‌پلی و طراحی مراحل ناامیدتان می‌کند، بلکه عملا در بخش قصه‌گویی یک فاجعه تمام عیار است.


بازی‌های مستقلی که باید در عید نوروز تجربه کنید

بازی Cyberpunk 2077 به‌زودی میزبان ورژن پیشرفته رهگیری پرتو خواهد بود - lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا