رمز ارز

رمزارزهایی که از ChatGPT و هوش مصنوعی استفاده می‌کنند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم سولانا لبز (Solana Labs) یک افزونه برای ChatGPT معرفی کرده که به کاربران این چت بات اجازه می‌دهد تا با شبکه بلاکچین سولانا تعامل داشته باشند. طبق گزارش‌ها، کاربران می‌توانند از این افزونه برای بررسی موجودی کیف پول، انتقال توکن‌ها و خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از داخل ChatGPT استفاده کنند.
به گزارش رمزارز نیوز، کاربران می‌توانند از این افزونه برای دریافت فهرستی از NFTهای متعلق به یک آدرس خاص در شبکه سولانا، ارسال تراکنش سولانا به آدرس دیگر و خرید NFT کمک بگیرند. جزئیات فنی در GitHub نیز نشان می‌دهند که این افزونه می‌تواند اطلاعات مربوط به موجودی حساب، دارایی‌های نگهداری شده، تراکنش‌ها، امضاها، مجموعه‌های NFT و موارد دیگر را بازیابی کند.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

تیم سولانا هنوز اعلام نکرده که این افزونه چه زمانی برای استفاده عمومی راه‌اندازی خواهد شد، اما گفته که توسعه‌دهندگان می‌توانند افزونه‌های خود را با استفاده از کد این پروژه ایجاد کنند.
اخبار مربوط به افزونه ChatGPT سولانا در حالی منتشر می‌شود که تیم بایننس نیز در ۲۴ آوریل یک ربات چت مبتنی بر این ابزار را با نام «Sensei» راه‌اندازی کرد. این چت بات برای کمک به کاربران این صرافی برای دسترسی به اطلاعات موجود در آکادمی آموزشی بایننس ایجاد شده است. همان روز، شرکت ویزا هم از برنامه‌های خود برای استخدام یک توسعه‌دهنده بلاکچین متمرکز بر هوش مصنوعی خبر داده بود.
خارج از صنعت بلاکچین نیز، شرکت‌هایی همچون Marvel Studios و Epic Games به پتانسیل‌های فناوری هوش مصنوعی در صنعت سرگرمی اشاره کرده‌اند.

منبع

کریپتو اسلیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا