رمز ارز

رشد ۱۰۰۰ درصدی درآمد برای یک صرافی ارز دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طبق آخرین گزارش‌ها، درآمد صرافی ارز دیجیتال FTX در سال ۲۰۲۱ با یک رشد شدید، از یک میلیارد دلار نیز گذر کرده است. خبرگزاری CNBC با اعلام دسترسی به اسناد داخلی این صرافی، این خبر را منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، درآمد صرافی FTX در سال ۲۰۲۱، بیش از ۱۰۰۰ درصد نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش داشته است. درآمد عملیاتی این صرافی نیز در این سال، ۲۷۲ میلیون دلار بوده که نسبت به سال ۲۰۲۰ با تنها ۱۴ میلیون دلار، رشد بی‌سابقه‌ای داشته و درآمد خالص آن نیز از ۱۷ میلیون دلار به ۳۸۸ میلیون دلار رسیده است.
در همین حال، لازم به ذکر است که این صرافی، سال جاری را تا به اینجا با خریدهای متعدد و سرمایه‌گذاری در فرصت‌های ارز دیجیتال گذرانده است. گفته می‌شود که FTX درآمدش را در پایان سال جاری تا ۱٫۱ میلیارد دلار افزایش خواهد داد.
در اوایل امسال، FTX حدود ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه از غول‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر مانند Tiger، Global و SoftBank دریافت کرد.
صرافی FTX در ماه‌های گذشته به‌شدت به دنبال خرید ارزهای دیجیتال آسیب‌دیده از بحران اخیر بوده است. در نتیجه این سیاست، این صرافی، چندین میلیون دلار به حساب شرکت‌های مختلف رمزارزی واریز کرده است. امضای قرارداد خرید شرکت وام‌دهنده BlockFi، یک نمونه از این فعالیت‌های این صرافی در ماه گذشته بود. تلاش FTX برای خرید صرافی Bithumb در کره جنوبی و به دست آوردن سهام بیشتر چند شرکت رمزارزی دیگر نیز همچنان ادامه دارد.
لازم به ذکر است که صرافی FTX، سه سال پیش توسط Sam Bankman-Fried تأسیس شد و اکنون یکی از شرکت‌های زیرمجموعه West Realm Shires Inc در آمریکاست و با شرکت‌های بزرگی همچون صرافی‌های رمزارزی بایننس و کوین بیس، رقابت می‌کند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا