رمز ارز

داستان رستورانی که با شیبا رتبه برتر شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رستوران Welly مبتنی بر بلاکچین با تم شیبا اینو بیش از سه ماه است که به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های Uber Eats شناخته شده است. Uber Eats، اپلیکیشنی است که غذا را در عرض چند دقیقه به درب منزل تحویل می‌دهد. این موضوع نشان می‌دهد که Welly در طول همین مدت کوتاه به شهرت کافی دست یافته است. همچنین Welly در این اپلیکیشن پرمصرف‌ترین، بهترین در تحویل و دارای امتیاز بالای کیفیت غذا است.
در ۲ فوریه، شیبا اینو برای اولین بار وارد صنعت IRL شد و شراکت ریشه‌ای را با Welly، یک رستوران فست فود ایتالیایی مبتنی بر بلاکچین را اعلام کرد. در حال حاضر، Welly به گسترش در سراسر جهان فکر می‌کند. به همین دلیل، بیش از ۳۰۰ درخواست دریافت‌شده از طرف‌های علاقه‌مند در سراسر جهان را از نزدیک بررسی می‌کند تا امتیازات خود را گسترش دهد.
گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که Welly تقریباً به نهایی کردن اولین قرارداد فرنچایز خود نزدیک شده است. با این حال، این شرکت از افشای نام حزب خودداری کرد، اما به جامعه شیبا اینو اطمینان داد که به زودی فرنچایز خود را باز خواهد کرد.
در ۲۸ ژوئیه، Welly اعلام کرد که با معمار مشهور جهان، کریستوف پناس از استودیو Masquespacio قراردادی برای طراحی و ساختار مفهومی هر رستوران Welly به روشی نوآورانه منعقد کرده است. کریستوف پناس در چندین کشور در سراسر جهان فعالیت کرده و جوایز بین‌المللی متعددی را برای بهترین طراحی رستوران دریافت کرده است.

منبع کریپتو بیسیک

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا