رمز ارز

ایلان ماسک از تغییر نام توییتر خبر داد! واکنش دوج کوین چه بود؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، قرار است ماه آینده و در تاریخ ۱۸ می، نام توییتر را رسماً به X Corp. تغییر دهد و روی ساخت برنامه X – The Everything App کار کند. پرونده‌های ارائه‌شده به دادگاه نشان می‌دهند که توییتر با X Corp. ادغام شده و دیگر شرکتی به این نام وجود ندارد.
به گزارش رمزارز نیوز، قراردادها، صورت‌حساب‌ها و سایر سوابق توییتر اکنون به X Corp. ارجاع می‌شوند، به جز شماره شناسه مالیاتی. در این میان، شرایط خدمات، خط‌مشی حفظ حریم خصوصی و توافق‌نامه پردازش داده‌ها هم در حال به‌روزرسانی هستند تا این تغییر نام را منعکس کنند. لازم به ذکر است که هیچ تغییری در کنترل یا مدیریت این شرکت ایجاد نشده است.
ایلان ماسک از آوریل ۲۰۲۲ قصد داشت که توییتر را به یک «برنامه همه چیز» شبیه به وی‌چت چین تبدیل کند. توییتر در حال حاضر به دنبال پشتیبانی از پرداخت‌ها بر روی پلتفرم خود بوده و اولویت خود را ارزهای فیات اعلام کرده است. با این حال، ایلان ماسک پیش‌تر به ادغام دوج کوین (DOGE) در این پلتفرم هم اشاره کرده بود.
به دنبال انتشار اخبار مربوط به تغییر نام توییتر، قیمت دوج کوین افزایش یافت. در زمان نگارش این خبر، میم کوین برتر بازار در محدوده قیمتی ۰٫۰۹۴ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با هفته گذشته، نزدیک به ۱۵ درصد رشد دارد.

۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!


ثبت نام

منبع

کوین‌گیپ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا