بازی

انیمیشن Elio از سوی پیکسار معرفی شد

انیمیشن Elio از سوی پیکسار معرفی شد

دیزنی در رویداد D23 Expo 2022 آثار زیادی را معرفی کرده که در میان آن‌ها انیمیشن جدید پیکسار به نام Elio توجه خیلی‌ها را جلب کرد. 

Elio توسط آدرین مولینا (Adrian Molina)، کارگردان Coco، ساخته می‌شود و داستان یک پسر ۱۱ ساله را روایت می‌کند. این پسر جوان با صداپیشگی یوناس کبراب (Yonas Kibreab) برای جا افتادن در مدرسه جدید خود مشکل دارد. دنیای الیو سریع دگرگون شده و او به فضا منتقل و با موجودات بیگانه بسیاری ملاقات می‌کند. 

مطلب پیشنهادی:10 انیمیشن دست کم گرفته شده که سزاوار شانس دوم هستندوقت آن است که این آثار را از سایه بیرون بیاوریم!
10 انیمیشن دست کم گرفته شده که سزاوار شانس دوم هستند

نکته جالب این است که الیو به اشتباه به عنوان سفیر زمین از جانب این بیگانگان شناخته می‌شود. آمریکا فررا (America Ferrera) صداپیشه مادر الیو است که هدایت یک پروژه نظامی فوق سری را برعهده دارد و روی یک سیگنال مرموز کار می‌کند. فررا در این باره اعلام کرد:

اولگا فوق العاده با اعتماد به نفس و باهوش است، می‌تواند از پس هر شرایطی برآید. من به عنوان یک مادر با او به روش‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کنم. من همچنین بالاخره می‌توانم از مدرک سطح بالای ریاضی خودم استفاده کنم.

انیمیشن Elio

در میان آثاری که طی رویداد D23 Expo 2022 معرفی شده‌اند باید به Elemental و Mufasa: The Lion King اشاره کنیم. از طرف دیگر رونمایی از دنباله Inside Out نیز خیلی‌ها را غافلگیر کرد و یکی از نقاط عطف مراسم امسال محسوب می‌شود. تاریخ اکران انیمیشن Elio هنوز مشخص نیست، اما انتظار می‌‌رود که در سال ۲۰۲۴ در دسترس قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی:انیمیشن Turning Red چگونه در تئوری جهان مشترک پیکسار قرار می‌گیرد؟نقطه مشترک پاندا قرمز خشمگین و دایناسور سبز مهربان
انیمیشن Turning Red چگونه در تئوری جهان مشترک پیکسار قرار می‌گیرد؟


معرفی ویدئویی لپ تاپ گیمینگ MSI Vector GP76

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا