رمز ارز

آیا به‌روزرسانی کاردانو، ضررها را جبران می‌کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وضعیت کاردانو در میان طوفان اخیری که بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفته، چندان خوب به نظر نمی‌رسد. این ارز دیجیتال در هفته‌های گذشته دستاوردهایی را کسب کرده و مقاومت‌های کلیدی را بدون هیچ زحمتی پشت سر گذاشته بود. با این حال، اصلاحات اخیر، قیمت این رمزارز را بسیار پایین‌تر از حمایت اصلی برده است. اکنون قیمت کاردانو به سطح 0.44 دلاری سقوط کرده که پایین‌ترین ارزش آن در ماه آگوست است. با کاهش 13 درصدی در طی 24 ساعت، کاردانو یکی از بزرگترین دارایی‌های زیان‌ده در مرحله اصلاح فعلی است.
این عملکرد ناامیدکننده از کاردانو به دنبال هفته‌های متوالی حرکت‌های سازنده رخ داده است. پس از فتح هر دو سطح مقاومتی در 0.50 دلار و 0.55 دلار در کمتر از سه هفته، کاردانو به دنبال آزمایش منطقه 0.60 دلاری با استفاده از 0.55 دلار به عنوان حمایت بود. با این همه و با توجه به با کاهش قیمت فعلی، کاردانو ممکن است به چشم‌انداز مثبت‌تری نسبت به بقیه رمزارزها نیاز داشته باشد تا به اوج‌های اخیر بازگردد.
تاریخ هارد فورک آن با نام Vasil هنوز ناشناخته باقی مانده است، اگرچه این ارتقاء می‌تواند مانند به‌روزرسانی Merge اتریوم، به افزایش قیمت ADA کمک کند.
روز پنجشنبه، یک توسعه‌دهنده کاردانو به نام آدام دین، مشکلی را در شبکه آزمایشی آن یافت. وی خاطرنشان کرد که این مشکل به دلیل وجود باگ در نود 1.35.2 شبکه است. این موضوع موجی از وحشت را در جامعه کاردانو ایجاد کرده است. با وجود این، نمودار Santiment اخیر نشان‌دهنده چشم‌انداز مثبت رو به رشد برای این دارایی است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع زد وای کریپتو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا