رمز ارز

آیا بازار صعودی سال ۲۰۱۹ دوباره تکرار می‌شود؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیلگر معروف بازار ارزهای دیجیتال با نام مستعار کالیو (Kaleo) به 555,100 دنبال‌کننده خود در توییتر گفته که خود را برای یک رشد بزرگ آماده می‌کند. این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که این رشد، می‌تواند بیت کوین را به سطحی برساند که از ژوئن 2022 مشاهده نشده است:

وقتی بالاخره این اتفاق بیفتد، ما شاهد یک کندل باشکوه به قیمت 30000 دلار خواهیم بود. فقط فکر نکنید امروز روزی است که قرار است اتفاق بیفتد، مراقب باشید و در عین حال، زیاد حریص نشوید دوستان!

آیا بازار صعودی سال 2019 دوباره تکرار می‌شود؟

مقایسه قیمت صرافی‌ها
لیست بهترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای خرید و فروش بیت‌کوین و سایر رمزارزها


مشاهده لیست

به گزارش سایت دیلی‌هودل، طبق یکی از نمودارهای کالیو، او معتقد است که بیت کوین می‌تواند در ماه فوریه تا 30,000 دلار افزایش یابد. افزایش به سمت هدف او، نشان‌دهنده پتانسیل صعودی بیش از 32 درصدی برای بیت کوین از سطوح فعلی است. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت 22,850 دلار در حال معامله است.
کالیو همچنین می‌گوید که بیت‌ کوین الگوهای مشابهی را همچون سال 2019، زمانی که در عرض چند هفته از 3000 دلار به حدود 14000 دلار افزایش یافت، شکل داده است. او اضافه می‌کند که بیت کوین احتمالاً به بازار کریپتو تسلط پیدا می‌کند و نقدینگی را از آلت کوین‌ها می‌گیرد.
او همچنین پیش‌بینی می‌کند که نسبت اتریوم به بیت‌کوین (ETH/BTC) با افزایش رشد بیت کوین، کاهش یابد. البته در چند روز گذشته تغییرات زیادی برای ETH/BTC رخ نداده و همچنان انتظار می‌رود که این سطح طی چند هفته آینده کاهش یابد؛ زیرا بیت کوین همچنان به تقویت خود ادامه می‌دهد و نقدینگی را از آلت‌ کوین‌ها جذب می‌کند، مشابه آنچه که در سال 2019 اتفاق افتاد.
با نگاهی به نمودارها، به نظر می‌رسد که کالیو، افت جفت ارز ETH/BTC از 0.073 BTC به زیر 0.065 BTC را پیش‌بینی می‌کند.
آیا بازار صعودی سال 2019 دوباره تکرار می‌شود؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا