بازی

Suicide Squad: Kill the Justice League دوباره تاخیر خورد

Suicide Squad: Kill the Justice League دوباره تاخیر خورد

راک‌استدی تصمیم گرفته تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که اخیرا در جریان رویداد پلی استیشن نمایش ناامیدکننده‌ای داشت و با انتقادات زیادی مواجه شد را از ماه می امسال به تعویق بیندازد.

طبق گزارش بلومبرگ، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که قرار بود در تاریخ ۲۶ می ۲۰۲۳ (۵ خرداد ۱۴۰۲) منتشر شود اکنون در زمان دیگری از سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. تاریخ دقیق آن هنوز اعلام نشده و این خبر نیز توسط یکی از منابع آشنا با برنامه‌های راک‌استدی اعلام شده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League یک بازی شوتر چند نفره است که در آن گروهی از ضدقهرمانان داستان‌های کمیک حضور دارند و ابتدا برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود اما در اوایل سال گذشته تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورد. پاییز گذشته نیز استودیو مستقر در لندن Rocksteady تایید کرد که بازی در تاریخ ۲۶ می منتشر خواهد شد که اکنون تاریخ انتشار جدیدی برای آن اعلام نشده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League دوباره تاخیر خورد - lastech

بازی ماه فوریه در جریان رویداد پلی استیشن نمایش جدیدی را به طرفداران ارائه کرد، اما به دلایل زیادی از جمله الزام به بازی آنلاین، با انتقاد طرفداران مواجه شد.


ویجی‌لاگ پلاس: فاش شدن اسرار پلی استیشن و بسته الحاقی الدن رینگ

Suicide Squad: Kill the Justice League دوباره تاخیر خورد - lastech

مجله خبری lastech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا